Нет в наличии
5000 грн.
Наличные:
5000 грн
Безнал:
6000 грн
Приватбанк:
8801 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Hauck Varioguard - Автокресло

Hauck Varioguard это два кресла в одном. Varioguard с базой Isofix подходит для детей от рождения до 18 кг (группа 0 +, I) или возраст от 0 до 4 лет. Varioguard является удивительно многофункциональным автокреслом с базой Isofix. Оно является пионером в области дизайна и предлагает вашему ребенку сочетание новейших технологий и высочайшего уровеня безопасности. Это автокресло соответствкет нормам ECE 44/04
Читать полностью
Технічні параметри:

Hauck Varioguard - Автокрісло

Hauck Varioguard це два крісла в одному. Varioguard з базою Isofix підходить для дітей від народження до 18 кг (група 0 +, I) або вік від 0 до 4 років. Varioguard є дивно багатофункціональним автокреслом з базою Isofix. Воно є піонером в області дизайну і пропонує вашій дитині поєднання новітніх технологій і найвищий рівень безпеки. Це автокрісло соответствкет норми ECE 44/04 (не тільки чинним, але і планованим до введення) і відповідає всім вимогам для перевезення дитини безпечно і комфортно протягом тривалого часу.
hauck Varioguard - на відміну від багатьох інших автокрісла групи 0 + пропонує не тільки 5-точкові ремені безпеки, а й енерго поглащает валики в області попереку, які гарантують максимальну безпеку. Завдяки використанню піни з функцією пам'яті в області голови і бокових частинах сидіння нам вдалося отримати чудові результати випробувань при фронтальнихй і бічних ударах випробувань. Ця функція також значно підвищує комфорт вашої дитини. Крім того, дихаючі матеріали найвищої якості не дадуть вспатеть маленькому пасажиру.

У комплекті є додаткові подушки, які забезпечують оптимальну підтримку вашої дитини протягом перших місяців життя.

Завдяки кріпленню Isofix база Varioguard надійно фіксується в автомобілі. А якщо в машині немає конекторів під Isofix, базу можна закріпити штатними автомобільним ременем.

Varioguard можна використовувати з самого народження. Просто встановіть автокрісло на базі проти ходу руху. При вазі більше 9 кг, ви можете перевернути крісло у напрямку руху.

Кут нахилу сидіння можна регулювати в 5 різних позиціях. Регульовані по висоті захист голови завжди забезпечує оптимальний захист від бокового удару у всіх положеннях.

Varioguard - багатофункціональне автокрісло, яке можна використовувати протягом багатьох років.

Характеристики автокрісла hauck Varioguard:
розміри: 50 x 41 x 72 cm,
вага бази 6,4 kg,
вага автокрісла: 8,4 kg,
ширина: 31 cm,
розмір коробки: 54 x 42 x 73 см
колір: бежевий

Тип
Кресло
Группа
до 18 кг (группа 0+/1)
Система крепления Isofix
Есть
Цвет
Бежевый

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Hauck» в категории «Детское автокресло»
Показать все модели