Нет в наличии
1029 грн.
Наличные:
1029 грн
Безнал:
1235 грн
Приватбанк:
1086 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EX 7000 - кнопка "старт-стоп"

Качественная профессиональная и универсальная кнопка старт стоп, полностью заменит замок зажигания, а так же эстетически украсит салон. Вам больше не нужны будут ключи для запуска двигателя, достаточно одного нажатия чтобы запустить двигатель.

Включения зажигания и приборной панели осуществляется нажатием на кнопку, а запуск двигателя происходит при нажатии тормоза и кнопки. Для холодного времени
Читать полностью
Технічні параметри:

EX 7000 - кнопка "старт-стоп"

Якісна професійна і універсальна кнопка старт стоп, повністю замінить замок запалювання, а так само естетично прикрасить салон. Вам більше не потрібні будуть ключі для запуску двигуна, достатньо одного натискання, щоб запустити двигун.

Увімкнення запалення і приладової панелі здійснюється натисканням на кнопку, а запуск двигуна відбувається при натисканні гальма і кнопки. Для холодної пори року передбачена функція довгого старту, утримуючи кнопку, стартер буде обертатися поки не відпустите кнопку.

Опис:
Стандартний комплект системи запуску двигуна автомобіля з кнопки.
Кнопка запуску двигуна - це відмінне рішення при поломці замка запалювання, що трапляється досить часто, це їхня хвороба. Таким чином можна вирішити питання з ремонтом або заміною контактної групи замка запалювання або личинкою замка назавжди.
Замок запалювання забирається зовсім і кнопка запуску двигуна встановлюється на його місце. Або ж кнопка запуску встановлюється в будь-яке зручне для Вас місце в салоні автомобіля (бажано під рукою в будь-якому зручному місці), а замок запалювання закривається заглушкою, яку можна купити в автомобільному магазині.
Якщо замок запалювання залишили на місці, то не забувайте про блокіратор керма, який необхідно видалити, або вставити ключ в замок запалювання і залишити його в замку, обломивши його як показано в інструкції по встановленню кнопки запуску.
Для автомобіля встановлення кнопки запуску буде безболісним, а господар тільки виграє. Це стосується, всіх моделей автомобілів.

Принцип роботи:
1) у роззброєному стані, коли зняли з сигналізації і сіли в авто, натисніть на педаль гальма і натисніть кнопку запуску один раз - двигун автомобіля запускається после0,5 - 1 секунди роботи стартера.
На кнопці запуску загориться світлодіодний індикатор.
2) Після запуску двигуна, якщо ви хочете його заглушити - також натисніть на педаль гальма і натисніть кнопку запуску один раз - двигун затихне.
На кнопці запуску світлодіодний індикатор згасне.
3) без натискання на педаль гальма, ви можете перемикатися між режимами ACC-ON-OFF. Натисніть один раз на кнопку запуску - включиться режим "ACC", потім натисніть вдруге - включиться режим "ON" "Запалювання включено", натисніть кнопку ще раз - режим "Запалювання вимкнено", "ACC" вимкнено.
В особливій ситуації, коли двигун не завівся від короткочасного натискання на кнопку запуску, наприклад у сильний мороз - необхідно натиснути і тримати кнопку запуску довше.

Основні функції системи:
1. Запуск двигуна шляхом легкого натискання на стильну кнопку.
2. Відсутня необхідність носити з собою ключ від замка запалювання.
3. У разі, якщо автомобільні двері відкриті іншими методами, крім власного ключа - кнопка запуску не працює.
4. Сучасний дизайн кнопки.
5. Можлива установка кнопки в будь-якому місці.
6. Функції дистанційного запуску і прогрівання двігателя10 хвилин.
7. Можливе поєднання даної системи з автосигналізацією і иммобилайзером вашого автомобіля.
8. Випадкове натискання кнопки при русі автомобіля, виключається шляхом її блокування.

Склад комплекту:
- Кнопка запуску двигуна,
- Основний блок управління,
- Провід живлення основного блоку,
- Провід для організації запуску та активації кнопки
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EX» в категории «Аксессуар раздела охранные системы»
Показать все модели