Есть в наличии (1-2 дня)
737 грн.
Наличные:
737 грн
Безнал:
884 грн
Приватбанк:
742 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

SPAL 6006 1036 - Дисплей потолочный

С целью предотвращения опасности, любое парковочное устройство обладает голосовыми и световыми сигнализаторами. В задачу парктроника вступает необходимость предостерегать шофера о надвигающейся опасности, также он показывает дистанцию до преграды.
SPAL презентует экран потолочный SPAL 6006 1036 серии EVO-50 для парктроников. Специализирован для монтажа на потолок машины возле зеркала заднего вида.
Читать полностью
Технічні параметри:

SPAL 6006 1036 - Дисплей стельовий

З метою запобігання небезпеки, будь-який паркувальний пристрій володіє голосовими і світловими сигналізаторами. У завдання парктроника вступає необхідність застерігати шофера про небезпеку, що насувається, також він показує дистанцію до перешкоди.
SPAL презентує екран стельовий SPAL 6006 1036 серії EVO-50 для парктроніков. Спеціалізований для монтажу на стелю машини біля дзеркала заднього виду. Екран матричний. Колірна індикація дальності з будь-якого датчика окремо.
При наближенні до перешкоди на екрані буде загорятися більша кількість поділів. Перевагою є наявність цифрового індикатора, який буде показувати точну відстань. Головною особливістю дисплея SPAL 6006 1036 - наявність двох шкал. При наближенні до перешкоди з лівого боку буде реагувати лівий індикатор, з правого боку - правий. Це значно спрощує процедуру парковки і може допомогти виявити з якого боку є небезпека.
Цифри на моніторі або кольоровий покажчик продемонструють вам дистанцію до перешкоди; індикатор також продемонструє, з якого боку перебуває перешкода. Колір світлодіодів варіюється: зелений, жовтий і червоний.

Тип
Дисплей

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Spal» в категории «Аксессуары раздела парковочные системы »
Показать все модели