Смазка 3ton ТС-526 335мл


Нет в наличии
78 грн.
Наличные:
78 грн
Безнал:
94 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

3ton ТС-526 335мл - Силиконовая смазка

Смазка на силиконовой основе. Имеет свойства проникать в соединения из различных материалов, например, металла, пластмассы, резины, дерева и другие, в любом их сочетании. Эффективно удаляет скрип, исключает проскальзывание, обеспечивает стабильную работу замков, тросов, различных тяг и рычагов. Надёжно защищает обработанные пластиковые, железные и резиновые детали от негативного влияния прямых
Читать полностью
Технічні параметри:

3ton ТС-526 335мл - Силіконова змазка

Мастило на силіконовій основі. Має властивості проникати в з'єднання з різних матеріалів, наприклад, металу, пластмаси, гуми, дерева та інші, в будь-якому їх поєднанні. Ефективно видаляє скрип, виключає прослизання, забезпечує стабільну роботу замків, тросів, різних тяг і важелів. Надійно захищає оброблені пластикові, залізні і гумові деталі від негативного впливу прямих сонячних променів і води.
Переваги:
Швидко і якісно усуває скрипи в навісах вікон, дверей, забезпечує виняткову плавність роботи.
Відновлює естетичність зовнішнього вигляду елементів, наприклад, панелі приладів, вінілової оббивки, боковин покришок. Також, засіб гарантує пружність гумових деталей, наприклад, ущільнювачів.
Сприяє плавному руху оброблених елементів, рекомендується для змащування напрямних, рейок сидінь, різних тросів і важелів.
Після обробки утворює на поверхні захисний вологовідштовхувальний шар, який надійно захищає механізм від іржавіння і замерзання.
Є діелектриком і може використовуватися для обробки електричних контактів, наприклад, клем акумулятора.
Надійно захищає оброблені елементи від негативного впливу зовнішніх факторів, таких як прямі сонячні промені, висока і низька температури, волога і корозія.

Применение
для резины и пластика
Объем
335
Упаковка
баллончик
Основа
силиконовая
Бренд
3ton

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «3ton» в категории «Смазка»
Показать все модели