Шампунь 3ton PRO-1 1л


Нет в наличии
77 грн.
Наличные:
77 грн
Безнал:
92 грн
86 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

3ton PRO-1 1л - Автошампунь для бесконтактной мойки

Емкость: 1 л
Профессиональное средство для бесконтактной мойки кузовов легковых и грузовых автомобилей. Эффективно удаляет все виды загрязнений, такие как битумные загрязнения, следы от смол почек и насекомых, дорожную пыль, копоть, грязь и т.д. Является безопасным средством для любого типа лакокрасочного покрытия, сохраняет их блеск и защищает от воздействия окружающей среды.
Читать полностью
Технічні параметри:

3ton PRO-1 1л - Автошампунь для безконтактної мийки

Ємність: 1 л
Професійний засіб для безконтактної мийки кузовів легкових і вантажних автомобілів. Ефективно видаляє всі види забруднень, такі як бітумні забруднення, сліди від смол нирок і комах, дорожній пил, кіптява, бруд і т.д. Є безпечним засобом для будь-якого типу лакофарбового покриття, зберігає їх блиск і захищає від впливу навколишнього середовища.

Інструкція з використання. Забруднену поверхню попередньо обробити струменем води під тиском. Приготувати робочий розчин відповідно до інструкції і типом використовуваного обладнання. При відсутності інструкції: для пеногенераторов - використовувати в пропорції від 1:25 до 1:50. Для обладнання з інжекторної подачею миючого засобу (пенокомплект) - автошампунь застосовувати без розведення або з розведенням від 1:1 до 1:5 в залежності від ступеня забруднення. Нанести засіб на автомобіль, час витримки не більше 6 хвилин. Не допускати висихання миючого засобу. Ретельно змити струменем води високого тиску.

Запобіжні заходи. Продукт професійного застосування, при його використанні надіти спецодяг, окуляри та рукавички. При попаданні в очі або на шкіру негайно рясно промити водою, звернутися до лікаря.

Объем
1 (л)
Применение
бесконтактная мойка
Пенообразование
высокое
Растворять в воде
холодной и теплой
Особенности
концентрат
Концентрация
1 к 25, 1 к 5, 1 к 50

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «3ton» в категории «Шампунь»
Показать все модели