Гаечный ключ Toptul AOAF2222


Есть в наличии (1-2 дня)
377 грн.
Наличные:
377 грн
Безнал:
452 грн
391 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Toptul AOAF2222 - Ключ комбинированный с трещоткой

Рожково-накидной трещоточный ключ Toptul AOAF2222 является ручным слесарно-монтажным инструментом для отвинчивания/завинчивания резьбовых соединений с внешним профилем. Данный ключ изготовлен на высоком уровне, соответствует стандартам DIN ISO 691, DIN ISO 1711-1, ASME B107.100 и пригоден к профессиональному применению в автосервисе или на производстве.
Благодаря наличию двух головок
Читать полностью
Технічні параметри:

Toptul AOAF2222 - Ключ комбінований з тріскачкою

Ріжково-накидний ключ з тріскачкою Toptul AOAF2222 є ручним слюсарно-монтажним інструментом для відгвинчування / закручування різьбових з'єднань із зовнішнім профілем. Даний ключ виготовлений на високому рівні, відповідає стандартам стандартам DIN ISO 691, DIN ISO 1711-1, ASME B107.100 і придатний до професійного застосування в автосервісі або на виробництві.
Завдяки наявності двох головок в конструкції ключа, компенсуються недоліки кожної з них окремо, а також користувач має можливість вибрати відповідну головку в залежності від місця розташування кріплення, його типу і складності.
Накидна головка вдосконалена наявністю трещотного механізму на 72 зуба. Механізм трещітки з дрібними зубцями і кроком перемикання в 5 градусів забезпечує плавний і м'який хід, а також дає можливість працювати в обмеженому просторі застосовуючи мінімальну амплітуду. Тріскачка не має перемикача реверсу, але перевернувши ключ тріскачка буде працювати в зворотному напрямку.
Ріжкова головка підійде для не дуже затягнутих різьбових елементів, а також буде зручна, для роботи в місцях, де простір над кріпленням обмежена і є тільки бічний доступ.
Ключ виготовлений з легованої хром-ванадієвої сталі, що має високі експлуатаційні характеристики. Хромоване сатинове покриття запобігає появі корозії.
Особливості:
- довжина ключа - 289 мм
- ширина ріжкової головки - 45.8 мм
- ширина накидної головки - 40.0 мм

Тип ключа
рожково-накидной
Категория
Ключ
Размер
22
Особенность исполнения
с трещоткой

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели