Тормозная жидкость Кама Ойл DOT-4, 393г


Нет в наличии
37 грн.
Наличные:
37 грн
Безнал:
44 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Кама Ойл DOT-4, 393г - Тормозная жидкость

Емкость: 393 г
Тормозная жидкость Кама Ойл ДОТ-4 предназначена для заливки в тормозную систему легковых и грузовых автомобилей. Обладает термической стабильностью, замечательными теплоотводными свойствами. Жидкость содержит присадки, которые защищают от образования накипи, тем самым поддерживая систему в безупречном состоянии, останавливает или предупреждает появление коррозии. Смешивается с
Читать полностью
Технічні параметри:

Кама Ойл DOT-4, 393г - Гальмівна рідина

Ємність: 393 г
Гальмівна рідина Кама Ойл ДОТ-4 призначена для заливки в гальмівну систему легкових і вантажних автомобілів. Володіє термічною стабільністю, чудовими теплоотводних властивостями. Рідина містить присадки, які захищають від утворення накипу, тим самим підтримуючи систему в бездоганному стані, зупиняє або попереджає появу корозії. Змішується з рідинами відповідних специфікацій.

Гальмівна рідина повинна забезпечувати стійку і надійну роботу гальмівних систем, добре передавати зусилля, мати малу стисливість, високу температуру кипіння, стійку в'язкість, добре захищати від корозії, мати малу ступінь абсорбції вологи (накопичення води в рідині) а також не бути агресивною до ущільнень гальмівної системи.

Відмінність гальмівної рідини класу DOT
Головна відмінність рідин класу DOT в температурі кипіння, основі (складі) рідини і здатності накопичувати вологу. Чим вище температура кипіння гальмівної рідини, тим краще, але і тим більше її вартість.

Гальмівна рідина класу DOT 4 - основою цієї рідини є сполуки складних ефірів з борною кислотою. Борна кислота, що входить до складу рідини при контакті з вологою повністю нейтралізує її. Це призводить до утворення меншої кількості вологи в порівнянні з рідиною DOT 3, а також більш довгому підтримці заданого рівня температури кипіння і збільшує термін служби гальмівної рідини.

Класс
DOT 4
Бренд
Кама Ойл

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Кама Ойл» в категории «Тормозная жидкость»
Показать все модели