Вороток JONNESWAY S22H41600


Нет в наличии
529 грн.
Наличные:
529 грн
Безнал:
635 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Jonnesway S22H41600 - Вороток шарнирный

Вороток S22H41600 от известного тайваньского бренда JONNASWAY. Длина – 600 мм. Общий вес изделия – 1332 грамм. Материал – легированная сталь. Посадочный квадрат - 1/2".
Вороток – составной инструмент, используемый в комплекте со специальными насадками или битами. Торцевые головки применяются по отношению к крепежам, находящимся в труднодоступных, узких местах. Свечные головки используются для
Читать полностью
Технічні параметри:

Jonnesway S22H41600 - Вороток шарнірний

Вороток S22H41600 від відомого тайванського бренду JONNASWAY. Габарити - 600 мм. Загальна вага виробу - 1332 грам. Матеріал - легована сталь. Посадковий квадрат - 1/2".
Вороток - складовою інструмент, який використовується в комплекті зі спеціальними насадками або бітами. Торцеві головки застосовуються по відношенню до кріпленням, що знаходяться у важкодоступних, вузьких місцях. Свічкові головки використовуються для монтажу свічок запалювання в підкапотному просторі автомобіля. Біти - особливі торцеві насадки, забезпечені шліцьовим виступом на кінці. Всі перераховані вище елементи встановлюються на посадковий квадрат воротка. Завдяки такій конструкції, стандартний вороток здатний працювати з великою кількістю різних кріплень і кріпильних з'єднань, що робить його універсальним і незамінним інструментом.
В першу чергу воротки використовуються на станціях технічного обслуговування автомобілів, у автомайстеренях, автосервісах при демонтажі/монтажі коліс, свічок і інших з'єднань.
Дана модель виготовлена з міцної хромованадіевої сталі, що забезпечує високу стійкість до корозії, сколів і високих навантажень.
Представлена модель відноситься до типу шарнірних. Сам шарнір розташовується на кінці стержня. Основна особливість даного інструменту полягає в можливості повороту ключа на всі 360°. Вороток зручно застосовувати до осей, які розташовані перпендикулярно, так і в цілому він незамінний для роботи у важкодоступних місцях.
Воротки від JONNASWAY виготовляються відповідно до міжнародних стандартів, завдяки чому мають гарну довговічністю і надійністю.

Присоединительный квадрат
1/2
Тип
Шарнирные
Длина
600
Рукоять
металлическая
Бренд
JONNESWAY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Вороток»
Показать все модели