Сумки / Рюкзаки / Органайзеры INTENDO Багажный карман


Нет в наличии
40 грн.
Наличные:
40 грн
Безнал:
48 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTENDO Багажный карман

Багажный карман - уникальное и простое приспособление для фиксации ваших вещей в багажнике автомобиля. Забудьте о ящиках и сумках, сетках на весь багажник и громоздких органайзера
Багажная петля найдет место в Вашем салоне и багажнике для крепления зонтов, баночек с напитками и прочих пужных вещей, которые всегда должны быть в доступном месте.

Две сверхмощные липучки, между которыми размещаются резинки
Читать полностью
Технічні параметри:

INTENDO Багажний кишеню

Багажний кишеню - унікальне і просте пристосування для фіксації ваших речей в багажнику автомобіля. Забудьте про ящиках і сумках, сітках на весь багажник і громіздких органайзера
Багажна петля знайде місце у Вашому салоні та багажнику для кріплення парасольок, баночок з напоями та інших пужних речей, які завжди повинні бути в доступному місці.

Дві надпотужні липучки, між якими розміщуються гумки надійно фіксують Ваш багаж у вертикальному положенні, приживаючись його до стінок багажника. Якщо боки багажника Вашого автомобіля пластикові - не біда. Ця проблема вирішена. Багажний кишеню добре закріпиться на спинках заднього дивана пасажирів. Головне, щоб у місцях кріплення липучки кишені був ворс.
Не користуєтеся задньою полицею автомобіля, через те що все звідти відлітає? І знову рішення знайдено. Багажний кишеню на липучці надійно зафіксує карти, паперу, журнали та інші сопроваждается Вас речі в дорозі.

Ще одна важлива властивість кишені - ви помічаєте його тільки тоді, коли він Вам потрібен. Під час невикористання кишеню просто знаходиться в багажнику в стислому (нормальному) стані. Додатково по середині його стримує липучка. Цей саттелит з'єднує гумки між собою в розтягнутому стані, і збирає їх у спокійному. ви легко зможете поміняти місцями кишені, зібрати свою конструкцію для надійної фіксації Ваших сумок не тільки до борту багажника, а й посередині.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Хорошая вещь! Особенно с удочкой на задней полке. Всегда под рукой. Как будет в наличии - обязательно закажу

    Анатолий, 28.06.2015

Другие модели марки «INTENDO» в категории «Сумки / Рюкзаки / Органайзеры»
Показать все модели