Заканчивается
183 грн.
Наличные:
183 грн
Безнал:
220 грн
197 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Аляsка G11 зеленый -40°C 5кг - Антифриз

Аляsка G11 -40°C – это готовый к применению антифриз, окрашенный в зелёный цвет. Разработана для систем охлаждения силовых агрегатов легковых и большегрузных автомобилей, фургонов, автобусов, строительной и иной техники, работающей в сложных климатических условиях.
Антифриз Аляsка G11 -40°C произведён на основе полипропиленгликоля с добавлением специально подобранных активных присадок, среди
Читать полностью
Технічні параметри:

Аляsка G11 зелений -40°C 5кг - Антифриз

Аляsка G11 -40°C - це готовий до застосування антифриз, пофарбований в зелений колір. Розроблено для систем охолодження силових агрегатів легкових і великовантажних автомобілів, фургонів, автобусів, будівельної та іншої техніки, що працює в складних кліматичних умовах.
Антифриз Аляsка G11 -40°C вироблений на основі поліпропіленгліколю з додаванням спеціально підібраних активних присадок, серед яких антикорозійні, протипінні та інші .. Висока якість складових забезпечує надійний захист від перегріву і утворення іржі на термін до двох років.
Високі показники теплоємності і теплопереносу гарантують стабільний відведення зайвого тепла від рухомих елементів двигуна, забезпечуючи їм стабільну і оптимальну робочу температуру навіть в умовах літньої спеки.
Рідина Аляsка G11 -40°C володіє низькою температурою кристалізації, яка дорівнює -40 градусів Цельсія, і не допускає замерзання системи, полегшуючи запуск автомобіля в зимовий період.
Має здатність створювати плівку на елементах, з якими контактує - ця плівка надійно захищає металеві поверхні від корозії, в тому числі кавітайційної і гумові - від старіння, зсихання і розтріскування, забезпечуючи їм тривалий термін служби.

Тип
Антифриз
Класс
G11
Цвет
зеленый
Особенность
готовый
Объем (л)
5
Основа
полипропиленгликоль
Упаковка
бутылка
Срок эксплуатации
до 2 лет
Производство
Россия
Бренд
Аляsка

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Аляsка» в категории «Антифриз»
Показать все модели