Нет в наличии
681 грн.
Наличные:
681 грн
Безнал:
817 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

G.I.KRAFT OG8 - Маслонагнетательный бачок

Маслонагнетательный бачок 8л OG8 ( G.I.KRAFT, Германия).Качественная пластиковая 8 литровая емкость, используеться для нагнетания жидких смазочных материалов. Широко применяется на СТО и в автомастерских.

G.I.Kraft GERMANY - специализируется на производстве оборудования для ремонта автомобилей. Начиная с маленькой компании G.I.Kraft выросла до успешной корпорации, которая
Читать полностью
Технічні параметри:

G.I.KRAFT OG8 - Маслонагнетательний бачок

Маслонагнетательний бачок 8л OG8 (GIKRAFT, Німеччина) Якісно пластикова 8 літрова ємність, використовується для нагнітання рідких мастильних матеріалів. Широко застосовується на СТО і в автомайстерень.

GIKraft GERMANY - спеціалізується на виробництві обладнання для ремонту автомобілів. Починаючи з маленької компанії GIKraft виросла до успішної корпорації, яка здійснюється експорт своєї продукції по всьому світу.

  В арсеналі виробника широкий спектр рихтувального устаткування - від найскладніших рихтувальних стапелів, різних споттерів і зварювальних апаратів, до різноманітного супутнього інструменту, а так само обладнання для роботи з технічними рідинами автомобілів (у тому числі самих останніх років випусків) і багато іншого.

У компанії «Спектр-Інструмент» ви знайдете широкий вибір обладнання від провідних вітчизняних та зарубіжних виробників. У нашому асортименті представлені інструменти для діагностики, профілактики та ремонту легкових і вантажних автомобілів, а також гаражне обладнання для автосервісів, яке виробляється в таких країнах, як Китай, Італія, Німеччина, Україна, Росія, Тайвань.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «G.I.KRAFT» в категории «Инструмент для смазочных материалов»
Показать все модели