Набор отверток Toptul GAAE0504


Заканчивается
314 грн.
Наличные:
314 грн
Безнал:
377 грн
336 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Toptul GAAE0504 - Набор отверток

Набор классических отверток от всемирно популярного тайваньского бренда TOPTUL. Количество наименований в наборе – 5 шт. Комплектация: 3 отвертки с плоским шлицом типа SLOTTED – SL5x100 мм, SL5.5x150 мм, SL8x175 мм; 2 отвертки с крестообразным шлицом типа PHILLIPS – PH1x80 мм, РН2х100 мм. Рукояти – двухкомпонентные (пластик + накладки из резины).
Бренд TOPTUL был заложен в 1994-м году. На данный
Читать полностью
Технічні параметри:

Toptul GAAE0504 - Набір викруток

Набір класичних викруток від всесвітньо популярного тайванського бренду TOPTUL. Кількість найменувань в наборі - 5 шт. Комплектація: 3 викрутки з плоским шліцом типу SLOTTED - SL5x100 мм, SL5.5x150 мм, SL8x175 мм; 2 викрутки з хрестоподібним шліцом типу PHILLIPS - PH1x80 мм, РН2х100 мм. Рукояті - двокомпонентні (пластик + накладки з гуми).
Бренд TOPTUL був закладений в 1994-му році. На даний момент компанія займає лідируючі позиції на світовому ринку інструменту для професіоналів. Виробник досяг значних висот завдяки передовому високотехнологічному сучасному виробництву. Наявність власного конструкторського відділу дозволило розширити діапазон інструменту до 2800-ту позицій, і постійно вдосконалювати їх.
Класичні викрутка - це саме той різновид інструменту, представлення якого буде зайвим. Кожен так чи інакше стикався з ними і прекрасно знає, як пристрій, так і специфіку роботи. Незважаючи на це, при виборі інструменту не всі звертають увагу на якість виконання, і, якщо справа складається в придбанні цілого набору - комплектацію. Даний комплект складається з шести інструментів, що включають в себе найбільш популярні розміри плоского і хрестоподібного шліців. Леза виготовлені з міцної сталі з нанесеним поверх захисним покриттям, воронінням наконечниками. Рукояті має зручний хват, міцний пластик збільшує міцність інструменту, накладки з гуми значно підвищують керованість.

Тип
Набор отверток
Конструкция
стандартные
Наконечник
плоский (SLOTTED), крест (PHILLIPS)
Длина стержня отвертки
175, 150, 100, 80 (мм)
Количество отверток в наборе
5 (шт.)
Магнитный наконечник
да

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Отвертка»
Показать все модели