Гаечный ключ Toptul GPAQ1203


Есть в наличии (1-2 дня)
3062 грн.
Наличные:
3062 грн
Безнал:
3675 грн
Приватбанк:
3177 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Toptul GPAQ1203 - Набор ключей

Набор Toptul GPAQ1203 состоит из 12-ти комбинированных ключей с трещотками для завинчивания/отвинчивания резьбовых соединений, имеющих внешний профиль. Ключи являются профессиональными и пригодны к интенсивной эксплуатации в условиях автомастерской.
Конструкция ключей усовершенствована наличием трещоток в накидных головках. Данная опция помогает сэкономить время и оптимизировать рабочий процесс.
Читать полностью
Технічні параметри:

Toptul GPAQ1203 - Набір ключів

Набір Toptul GPAQ1203 складається з 12-ти комбінованих ключів з тріскачками для загвинчування / відгвинчування різьбових з'єднань, що мають зовнішній профіль. Ключі є професійними і придатні до інтенсивної експлуатації в умовах автомайстерні.
Конструкція ключів вдосконалена наявністю тріскачок в накидних голівках. Дана опція допомагає заощадити час і оптимізувати робочий процес. Механізм хропіння кожної тріскачки оснащений 72 зубцями з кутом до наступного клацання всього 5 градусів, це дає можливість працювати у вузьких і важкодоступних місцях застосовуючи мінімальну амплітуду. Ключі оснащені прапорця перемикачами з причини, що їх неможливо перевернути, для зміни напряму роботи тріскачки, як прямі ключі, так як в накидній частині є невеликий вигин. Завдяки цьому вигину ключі дозволяють працювати, тримаючи рукоятку під кутом, що дуже зручно в тих місцях, де кріплення знаходиться в невеликому поглибленні або поруч з ним розташована будь-яка деталь.
Для проміжного відкручування / закручування кріплень добре підійдуть ріжкові головки, яка також добре справляються з не надто затягнутими кріпильними елементами, над якими немає місця, а є тільки бічний доступ.
Ключі виготовлені з міцної хром-ванадієвої сталі, яка характеризується високою твердістю, стійкістю до зносу, деформації та пошкоджень. А хромоване покриття ключа забезпечує захист від корозії і полегшує відмивання інструменту після роботи.
Набір поставляється в чохлі з кишенями, який можна повісити на стіну або згорнути, забезпечивши зручне зберігання інструментів.

Тип ключа
рожково-накидной
Категория
Набор ключей
Количество ключей в наборе
12
Размер
8, 19, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9
Особенность исполнения
с трещоткой

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели