Нет в наличии
145 грн.
Наличные:
145 грн
Безнал:
174 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Lavita LA 511101 - Ключ балонный

Телескопический балонный ключ INTERTOOL HT-1605 является инструментом для монтажа/демонтажа гаек автомобильных колес, имеющих внешний шестигранный профиль. Данный тип ключа используется во время сезонной смены резины или экстренной смены колес, а также для контроля затяжки болтов и своевременно закручивания до необходимого уровня.
Комплектация ключа состоит из телескопического воротка с квадратом 1/2"
Читать полностью
Технічні параметри:

Lavita LA 511101 - Ключ балонний

Телескопічний балонний ключ INTERTOOL HT-1605 є інструментом для монтажу / демонтажу гайок автомобільних коліс, що мають зовнішній шестигранний профіль. Даний тип ключа використовується під час сезонної змыни гуми або екстреної зміни коліс, а також для контролю затягування болтів і своєчасно закручування до необхідного рівня.
Комплектація ключа складається з телескопічного воротка з квадратом 1/2" і двох знімних двосторонніх головок зі стандартними розмірами колісних різьбових елементів легкових автомобілів і шестигранним профілем.
Перевага такої конструкції ключа полягає в тому, що головки зі стандартними розмірами завжди під рукою і можна допомогти не тільки собі, а й іншому автомобілісту, а також в тому, що вороток можна використовувати з головками різних розмірів, якщо необхідно попрацювати з іншим нарізним сполученням.
Телескопічна рукоятка дає можливість користувачу вибирати довжину важеля залежно від рівня затяжки нарізного сполучення і зручного для роботи положення.
Ключ і насадки виготовлені з вуглецевої сталі, що забезпечує високу міцність, стійкість до навантажень і довговічність компонентів ключа. Гумова рукоятка запобігає ковзанню і робить роботу з інструментом більш комфортною.
Особливості:
- в комплекті дві головки
- квадрат 1/2"
- упаковка блістер

Тип
Балонный ключ
Форма
L-образные
Размер
19, 17, 21, 23
Свободный квадрат
1/2 (")

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Lavita» в категории «Балонный ключ»
Показать все модели