Полироль пластика Piton Мята 500мл


Доставим под заказ
53 грн.
Наличные:
53 грн
Безнал:
64 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

PITON "Мята" 500мл - Полироль для торпеды

Объем: 500 мл
Запах: мята
Назначение: для ухода за пластиковыми, кожаными и виниловыми деталями автомобиля
PITON - это новая полироль для «торпеды» автомобиля (приборной панели) с приятными натуральными ароматами, мягким глянцевым блеском, бережной эффективной очисткой и защитой поверхности от грязи и пыли. Полироль для торпеды PITON предназначена для ухода за пластиковыми, кожаными и
Читать полностью
Технічні параметри:

PITON "М'ята" 500мл - Поліроль для торпеди

Об'єм: 500 мл
Запах: м'ята
Призначення: для догляду за пластиковими, шкіряними і вініловими деталями автомобіля

PITON - це нова поліроль для «торпеди» автомобіля (приладової панелі) з приємними натуральними ароматами, м'яким глянцевим блиском, дбайливим ефективним очищенням і захистом поверхні від бруду і пилу. Поліроль для торпеди PITON призначена для догляду за пластиковими, шкіряними і вініловими деталями автомобіля.
У поспіху ми можемо кинути на торпеду мокрі рукавички, дряпають пластик сонцезахисні окуляри, пачку сигарет. Крім того, при різкому гальмуванні на неї проливаються напої, вона захоплюється не завжди чистими руками, на ній осідають нікотинові смоли і дорожній пил.
Пластик може з часом вигоряти, покриватися мікротріщинами.
Ми ж хочемо, щоб панель приладів сяяла, а пластик торпеди якомога довше радував Нас своєю свіжістю і чистотою. Тому регулярний догляд за торпедою необхідний.

Поліроль для торпеди PITON поєднує в собі 3 унікальних компоненти:
1. Натуральні аромати подовженої дії:
Тільки в поліроль для пластика PITON використовуються ексклюзивні французькі ароматизатори з натуральними екстрактами, які на тривалий термін (до 5 днів) створюють комфортну атмосферу в салоні. В асортименті 5 класичних ароматів і 2 жіночих з додаванням французьких парфумів.
2. Антистатичні микродобавки:
Створюють на обробленій поверхні стійкий пиловідштовхуючий шар. Також оберігає її від старіння і розтріскування, відновлює структуру.
3. Очищений силікон (cleared silicon):
Удосконалена формула дбайливо очищує і захищає пластикові, вінілові та шкіряні поверхні автомобіля. Очищений силікон набагато краще оновлює деталі салону і повертає їм новий вигляд.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Piton» в категории «Полироль пластика»
Показать все модели