Нет в наличии
18590 грн.
Наличные:
18590 грн
Безнал:
22309 грн
Приватбанк:
18676 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Garmin EchoMAP 52dv - эхолот

Размеры: 6.8" x 5.4" x 1.7" (17.3 x 13.6 x 4.4 см)
Артикул: 010-01382-01
Размеры дисплея: (9.0 x 9.0 см; 12.7 см -диагональ )
Разрешение дисплея: 480 x 480 pixels
Тип дисплея: WQVGA
Вес, г: 0.7 кг
Водонепроницаемость: Да (IPX7)
Базовая карта: Да
Встроенная память: нет
Карта памяти: 1 слот для карт памяти microSD
Количество путевых точек: 5 000
Маршруты: 100
Читать полностью
Технічні параметри:

Garmin EchoMAP 52dv - ехолот

Розміри: 6.8 "x 5.4" x 1.7 "(17.3 x 13.6 x 4.4 см)
Артикул: 010-01382-01
Розміри дисплею: (9.0 x 9.0 см; 12.7 см -діагональ)
Роздільна здатність дисплея: 480 x 480 pixels
Тип дисплея: WQVGA
Вага, г: 0.7 кг
Водонепроникність: Так (IPX7)
Базова карта: Так
Вбудована пам'ять: немає
Карта пам'яті: 1 слот для карт пам'яті microSD
Кількість шляхових точок: 5000
Маршрути: 100
DownVü: Так
Максимальна глибина: до 701 м при 77 kHz, в прісній воді до 335 м при 77 kHz, в морській воді
Потужність приймача НЧ, Вт: 500 W (RMS) / 4,000 W (пікова)

Модель echoMAP 54dv оснащена висококонтрастним кольоровим дисплеєм з діагоналлю 5 "і автоматично регульованим підсвічуванням. Швидкий і чутливий 5 Гц приймач GPS / GLONASS оновлює дані місця розташування і напрямку руху з частотою 5 разів на секунду, щоб Ваше переміщення відображалося на екрані більш плавно. Прилад echoMAP поставляється з одним трансд'юсером для сонара 77/200 кГц HD-ID і Garmin DownVü ™, самим чітким сканирующим сонаром на воді. Крім того, пристрій підтримує троллінговие мотори з вбудованими трансдьюсера Minn Kota® і MotorGuide®. Кабелі комбінованого пристрої підключаються безпосередньо до кріплення, що дозволяє швидко встановлювати й знімати прилад. У комплект входять кріплення для транця і троллінгового мотора.

Самий чіткий скануючий сонар на воді

Скануючий сонар Garmin DownVü ™ забезпечує практично фотографічне зображення на глибині до 225 м під Вашим судном. Ви зможете детально розгледіти підводні об'єкти, структури і рибу. В одному трансдьюсера об'єднаний традиційний сонар Garmin HD-ID і скануючий сонар DownVü. Крім того, пристрій забезпечує підтримку HD-ID для троллінгової моторів з вбудованими трансдьюсера Minn Kota і MotorGuide. Також модель echoMAP 52dv включає функцію запису даних сонара, яка координує відбиті сигнали сонара з місцем розташування Вашого судна. Збережену цифрову інформацію можна потім переглядати на комп'ютері за допомогою безкоштовного програмного забезпечення HomePort ™. Використовуючи кабель для обміну даними користувачів, Ви можете обмінюватися маршрутними точками і маршрутами з іншими пристроями.

Дані напрями руху та місця розташування оновлюються 5 разів на секунду

Швидкий і чутливий приймач 5 Гц GPS / GLONASS оновлює дані місця розташування і напрямку руху з частотою 5 разів на секунду, щоб Ваше переміщення відображалося на екрані більш плавно. Завдяки цьому приймачу, Ви можете відзначати маршрутні точки (до 5000 штук) з високим рівнем точності, щоб потім швидко і легко повернутися до зазначеного місця.

Візьміть echoMAP з собою

Коли Ви залишаєте борт судна, Ви можете без проблем забрати echoMAP з собою. Вам не потрібно витрачати час на від'єднання проводів, бо кабелі вставляються прямо в кріплення. Таким чином, Ви можете швидко знімати echoMAP, відключаючи при цьому пристрій від харчування.

Вдосконалить пристрій, додавши кращі карти Garmin

Пристрій оснащений одним слотом для карти пам'яті microSD ™, завдяки якому Ви можете використовувати додаткову картографію BlueChart g2 Vision. Карти BlueChart g2 Vision підтримують ексклюзивну функцію Garmin «Авто-гід», яка допоможе Вам комфортно дістатися до пункту призначення. Для Вас буде розрахований, створений з урахуванням технічних характеристик Вашого судна і прокладений далеко від мілин і інших перешкод.

Покращена функція «Авто-гід»

Просто введіть розташування, в яке Ви хочете потрапити, і патентована технологія Garmin «Авто-гід» запропонує Вам безпечний віртуальний маршрут, що йде в обхід низьких мостів, мілин і інших перешкод, зазначених на карті.

Удосконалена версія 2.0 пропонує Вам додаткові функції і можливості. Тепер Ви можете скорегувати розрахований маршрут «Авто-гід», додавши в нього проміжні точки (зупинки або орієнтири), і зручно переглядати небезпечні точки, розташовані уздовж розрахованого маршруту. Крім того, для автоматичної навігації за маршрутом «Авто-гід» Ви можете використовувати сумісний автопілот Garmin. Також версія 2.0 дозволяє розраховувати час прибуття в будь-яку точку маршруту (ця функція дуже зручна, якщо час прибуття має узгоджуватися з часом розведення мостів або з іншими подіями з жорстким тимчасовим режимом). У Вас з'явилася можливість зберігати маршрути «Авто-гід» для використання в майбутньому шляхом запису на карту пам'яті SD ™ з картографією BlueChart® g2 Vision®.

Обмін маршрутними точками GPX

Якщо на Вашому GPS-навігаторі, випущеному не компанією Garmin, або на портативному навігаторі Garmin зберігаються маршрутні точки, треки або часто використовувані маршрути, то Ви можете без праці передати ці дані на Ваш новий картплоттер Garmin завдяки формату промислового стандарту GPX. GPX - це новий стандартний формат для обміну даними GPS між різними платформами і додатками. Завдяки цій зручною у використанні інтерфейсної технології Ви зможете легко обмінюватися даними між пристроями.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Garmin» в категории «Эхолот»
Показать все модели