Нет в наличии
49 грн.
Наличные:
49 грн
Безнал:
59 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Lavita LA 512000 - плоскогубцы

Плоскогубцы комбинированные LA 512000 от LAVITA. Общая длина инструмента – 150 мм.
Плоскогубцы одна из наиболее популярных разновидностей ручного инструмента. Используются для захвата и удерживания деталей, выгибания прокатного листового метала, обжима клемм, нарезания проволоки, проводов и различных металлических прутков. Из-за высокой востребованности их можно обнаружить как у электромонтажника,
Читать полностью
Технічні параметри:

Lavita LA 512000 - плоскогубці

Плоскогубці комбіновані LA 512000 від LAVITA. Загальна довжина інструменту - 150 мм.
Плоскогубці одна з найбільш популярних різновидів ручного інструменту. Використовуються для захоплення і утримування деталей, вигинання прокатного листового металу, обтиску клем, нарізування дроту, проводів і різних металевих прутків. Через високу затребуваність їх можна виявити як у електромонтажника, співробітників станцій технічного обслуговування автомобілів, слюсарів, так і шкільного трудовика.
Конструкція інструменту дуже проста. Дві металевих рукояті з губкою на кінці кожної з'єднані між собою на шарнірній основі.
На внутрішній стороні губок розташована плоска ділянка з нанесеними на неї насічками. Цією частиною інструменту найзручніше працювати з продовгуватими предметами, що мають плоске перетин. Округле заглиблення, завдяки більшій площі дотику, краще підходить для об'ємних предметів з круглим або овальним профілем (дроти, трубки, невеликі шланги, кабелі тощо). Ріжучі кромки інструменту справляються з перекушуванням дроту невеликого діаметру, цвяхів, нарізання і зачистки проводів.
Довгі рукояті створюють значний ефект важеля, що дозволяє з великою зручністю і швидко виконувати роботу. Високоточний шарнір забезпечує плавну і комфортну роботу. Поверхня губок виконана з високою точністю, що забезпечує щільне змикання і хват.
Рукояті мають ергономічну форму. Виконані з двокомпонентного, нековзкого полімеру. Виступи у головки перешкоджають безпідставного зіткненню з неізольованою частиною інструменту.

Тип
Пассатижи
Длина
150 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Lavita» в категории «Пассатижи»
Показать все модели