Нет в наличии
28250 грн.
Наличные:
28250 грн
Безнал:
33902 грн
28907 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Simrad GO7 - Эхолот/Картплоттер

Тип: Эхолоты/картплоттеры
Диагональ дисплея: 7"
Тип дисплея: Цветной
Разрешение дисплея: 800 x 480 пикселей
Наличие GPS: Есть
Водонепроницаемость: Да (IPX7)
Питание: 10 - 17 В постоянного тока
Поддержка протокола NMEA: 2000
Технология Touch Sensible c мульти-сенсорным масштабированием
Яркий (1200 нит), сенсорный экран 7”(WVGA), 16:9
Встроенная высокочувствительная
Читать полностью
Технічні параметри:

Simrad GO7 - Ехолот / Картплоттер

Тип: Ехолоти / картплоттери
Діагональ дисплея: 7 "
Тип дисплея: Кольоровий
Роздільна здатність дисплея: 800 x 480 пікселів
Наявність GPS: Є
Водонепроникність: Так (IPX7)
Харчування: 10 - 17 В постійного струму
Підтримка протоколу NMEA: 2000
Технологія Touch Sensible c мульти-сенсорним масштабуванням
Яскравий (1200 ніт), сенсорний екран 7 "(WVGA), 16: 9
Вбудована високочутлива GPS-антена (10 Гц)
Вбудована ехолокація
Сумісність: з GoFree Wi-Fi модулем
Робоча температура: від -15 до +55 ° C
Розміри: 200 x 70 х 143 мм

Simrad GO7 являє собою 7-дюймовий багатофункціональний дисплей нового покоління з інтегрованим широкосмуговим ехолотом і вбудованою високочутливої GPS-антеною (10 Гц), призначений для використання у складі навігаційних систем. Прилад виконаний в стильному міцному корпусі.

Насолоджуйтесь кожною хвилиною перебування на воді разом з багатофункціональним дисплеєм / картплоттери Simrad GO7. Дана модель ідеально підходить для моторних човнів і спортивних катерів, пропонуючи судоплавателю просунуті функції по навігації, моніторингу двигуна, а також управлінню бортовий акустичною системою.

Цей компактний і високопродуктивний МФД об'єднав в собі все необхідне, включаючи інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс з широкими можливостями налаштування, швидкісний GPS і Wi-Fi модуль, а також визнану технологію глибинного і Рибопошукові ехолоти Simrad.

Особливості:

Повнофункціональний картплоттер з інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом
Просте управління колійними точками
Великий 7-дюймовий екран з кріпленням для установки урівень, на панель або на підставку
Яскрава LED-підсвітка екрану, що забезпечує відмінну видимість в умовах денного освітлення
Вбудована високочутлива GPS-антена (10 Гц)
Спеціальна навігаційна сторінка для моторних човнів
Вбудовані сонари Broadband і CHIRP
Технологія DownScan Imaging
Вбудований Wi-Fi і GoFree модуль
Підтримка картографії Navionics, С-МАР, Insight
Сумісність з NMEA 2000

Простий у використанні multitouch-дисплей
Мультифункціональний дисплей Simrad GO7 пропонує неймовірно простий користувальницький інтерфейс за аналогією з планшетом. Екран пристрою оснащений функцією ручного масштабування pinch-to-zoom, а інтуїтивно-зрозуміле меню зі звичайними іконками забезпечує швидкий доступ до всіх функцій і екранам даних.

Навігація і управління колійними точками
Simrad GO7 включає повноцінний картплоттер з підтримкою численних електронних карт, серед яких C-MAP MAX-N, Navionics, Insight, Insight Genesis і NV Digital Charts. Це дозволить вам підібрати карти, найбільш задовольняють вашим вимогам. Налаштуйте і проводите запис маршрутів завдяки легкому управлінню колійними точками. Мультифункціональний дисплей GO7 дозволяє відзначати шляхові точки одним дотиком, а також давати їм смислові назви, щоб з легкістю відшукати місце проходження в незалежності від того, скільки точок зазначено - 10 або 1000.

Повністю настроюється інтерфейс
Мультифункціональний дисплей / картплоттер Simrad GO7 є повністю настроюється пристроєм, який з легкістю можна підігнати під ваше судно відповідно до ваших потреб.

Встановлюйте на головній сторінці значки швидкого доступу для найбільш часто використовуваних функцій, налаштовуйте розділені екрани і переглядайте всю необхідну інформацію одним поглядом, незалежно від того, чим ви займаєтеся.

Вбудований GPS-приймач 10 Гц *
Завдяки високошвидкісного GPS-приймача, який оновлює дані місця розташування 10 разів на секунду, Simrad GO7 ідеально підходить для використання на бистродвіжущихся моторних човнах. Спостерігайте за точним, плавним рухом вашого судна в реальному часі, без докучливих стрибків від точки до точки.
* Вбудована GPS-антена сумісна з будь-якої монтажної системою на кронштейн, а також системою для установки урівень на стеклопластіковий корпус. При установці урівень на металевий корпус човна може знадобитися додатковий зовнішній GPS-модуль, наприклад, Simrad GS25.

Унікальна навігаційна сторінка
Мультифункціональний Simrad GO7 пропонує унікальну навігаційну сторінку для швидкохідних суден, на якій зібрана вся найбільш важлива навігаційна інформація.

Сумісність з NMEA 2000, моніторинг двигуна і датчиків
Дисплей Simrad GO7 можна підключати до будь-якого обладнання в мережі NMEA 2000, включаючи стаціонарні та підвісні мотори, датчики рівня палива, витратоміри, а також датчики швидкості, курсу, температури води та багато іншого. Самостійно створюйте екрани даних з показаннями датчиків.

Cонари CHIRP & DownScan
Незалежно від того, чи є рибалка вашим способом життя або це просто хобі, ви отримаєте незаперечна перевага від використання вбудованої технології ехолокації Simrad. Підключіть до пристрою відповідний трансдьюсер і ваш Simrad GO7 перетвориться на високопродуктивний ехолот, який за допомогою технологій CHIRP і Broadband Sounder буде відслідковувати розташування риби по всій товщі води.

При підключенні HDI трасдьюсера, мультифункціональний дисплей Simrad GO7 задіє технологію DownScan Imaging, яка надає неймовірно чітке зображення структур, в яких міститься риба.

Управління акустичною системою Simrad SonicHub
Музика є невід'ємною умовою для приємного часу перепровадження на воді. А наша акустична система Simrad SonicHub стане ідеальним "супутником" для Simrad GO7. Система SonicHub дозволяє управляти відтворенням аудізапісей зі смартфона, планшета і інших медіа пристроїв прямо на дисплеї Simrad GO7. Крім того, вона включає вбудований AM / FM приймач і може використовуватися як бортова док-станція для вашого медіа пристрою.

Хмарна технологія GoFree з вбудованим Wi-Fi модулем
Simrad GO7 має вбудований Wi-Fi модуль і надає прямий доступ до хмарного сервісу GoFree для швидкого завантаження карт, оновлення програмного забезпечення та іншої інформації. Дану технологію можна використовувати в будь-якому місці, де є підключення до мережі інтернет. Під час перебування на воді вбудований GoFree-модуль дозволяє синхронізувати Simrad GO7 з мобільними пристроями та здійснювати управління його функціями зі смартфона або планшета.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Simrad» в категории «Эхолот»
Показать все модели