Автокабель Hollywood PRO SC 10


Есть в наличии
115 грн.
Наличные:
115 грн
Безнал:
144 грн
136 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:
Кабель акустический Hollywood PRO SC 10
Акустический кабель это то что необходимо любому любителю хорошей качественной музыки. Он предназначается для подключения динамиков и усилителей акустической системы автомобиля. От качества кабеля а точнее от материала его изготовления будет зависеть передача преобразованного аудиосигнала от усилителя к динамикам. Чем лучше материал изготовления тем качественнее звучание. При установке акустической системы
Читать полностью
Кабель акустичний Hollywood PRO SC 10
Акустичний кабель це те що необхідно будь-якому любителю гарної якісної музики. Він призначається для підключення динаміків і підсилювачів акустичної системи автомобіля. Від якості кабелю а точніше від матеріалу його виготовлення буде залежати передача перетвореного аудіосигналу від підсилювача до динаміків. Чим краще матеріал виготовлення тим якісніше звучання. При установці акустичної системи або її оновленню як правило довжина кабелю не відома. Для зручності акустичний кабель Hollywood поставляється в котушці яка складається з 60 метрів кабелю. Це означає що можна придбати необхідну для монтажу довжину. Він виготовлений з високоякісного алюмінію в мідній оболонці. Двожильний кабель покритий м'яким еластичним полівінілхлоридним ізолятором матово-чорного кольору. Еластичність кабелю дає можливість монтажу в важкодоступні місця салону автомобіля. Також ізолятор кабелю має стійкість до різких температурних змін. Хороша стійкість до хімічних і абразивним впливів.
Мале опір кабелю передає енергію без втрат, завдяки цьому збільшується якість відтвореного звуку. Звук чистий, без спотворень і інших значних перешкод. Ще одним важливим доповненням є маркування кабелю, вона дозволяє без використання будь-яких вимірювальних інструментів відрізати необхідну довжину кабелю. Маркування встановлена ​​через кожних 0.5 метрів кабелю. Також присутній маркування + -.
Перетин кабелю: 2x 6,0 мм³
Площа перетину 10
Ціна вказана за 1 м

Тип кабеля
Акустический
Сечение
10, 6 (Ga)
Длина кабеля
1 (м)
Количество жил
2
Материал жил:
медь
Экранирование
нет
Цвет изоляции
черный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Hollywood» в категории «Автокабель»
Показать все модели