Нет в наличии
7452 грн.
Наличные:
7452 грн
Безнал:
8943 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ETON PRO 170 - двухполосная компонентная акустика

Материалом для изготовления диффузора послужила мелкоструктурная целлюлоза (бумага, по сути) с водостойким покрытием лицевой стороны. Диаметр мягкого центрального колпачка 35 мм. Корзина здесь тоже не слишком сильно заглушена. В традициях европейской конструкторской школы магнит весьма компактен (70 мм). Сравнительно узкий подвес (9 мм) позволяет обеспечить максимальную эффективную площадь
Читать полностью
Технічні характеристики:

ETON PRO 170 - двосмугова компонентна акустика

Матеріалом для виготовлення дифузора послужила мелкоструктурная целюлоза (папір, по суті) з водостійким покриттям лицьової сторони. Діаметр м'якого центрального ковпачка 35 мм. Кошик тут теж не дуже сильно заглушена. У традиціях європейської конструкторської школи магніт досить компактний (70 мм). Порівняно вузький підвіс (9 мм) дозволяє забезпечити максимальну ефективну площу дифузора, хоча теоретично може послужити джерелом спотворення на басах. Кільця ущільнювача на ободі корпусу немає, а рамка решітки з двома кільцевими бортиками встановлюється між ободом і монтажною поверхнею. Провід від контактів до звукової котушки йдуть по другому способу і зафіксовані на конусі гелеподібним силіконовим складом. Використання таких матеріалів теж в традиціях фірми. Твітер досить компактний, хоча діаметр шовкової мембрани найбільш ходовий, 28 мм. У комплекті передбачені корпусу для монтажу пищалок на поверхню з розворотом осі на кут 15 градусів. Спеціальна конструкція дозволяє повертати пищалки в зовнішніх корпусах на фіксовані кути - приблизно 8 і 15 градусів. Схема кросовера (теж за традицією) відрізняється мінімалізмом: тут дві котушки, одна з яких намотана на феритових сердечнику, і один плівковий конденсатор. Формула кроссовера без варіантів: I + II. Рівень твітера встановлюється за допомогою джампера: + 6 / + 3/0 дБ.

Максимальна / номінальна потужність
(За даними виробника), Вт 100/70

Защитные сетки
есть
Тип
Компонентная
Исполнение
круглые
Корзина динамика
штампованная
Материал диффузора
целлюлоза
Цвет диффузора
черный
Количество полос
2
Монтажная глубина
60
Размер
6-6.5" (16-17см)
Номинальная мощность RMS
70
Чувствительность
89
Сопротивление
4+4
Бренд
ETON

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «ETON» в категории «Автоакустика»
Показать все модели