Есть в наличии
1795 грн.
Наличные:
1795 грн
Безнал:
2154 грн
Приватбанк:
1926 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Challenger PRO-Line PWR-692 - 2-полосная коаксиальная акустика
Это 2-полосная коаксиальная акустическая система, подходит для замены заводских динамиков и ставится в штатные места автомобиля. Она достаточно простая в установке и отличается хорошим качеством звука. Низкочастотный динамик в сочетании со сбалансированным ВЧ-динамиком обеспечивают полнодиапазонное звучание автомобильной системы, которое остается чистым и не искажается.
Читать полностью
Технічні параметри:

Challenger PRO-Line PWR-692 - 2-х смугова коаксіальна акустика
Це 2-смугова коаксіальна акустична система, підходить для заміни заводських динаміків і ставиться в штатні місця автомобіля. Вона досить проста в установці і має гарну якість звуку. Низькочастотний динамік в поєднанні зі збалансованим ВЧ-динаміком забезпечують повнодіапазонними звучання автомобільної системи, яке залишається чистим і не спотворюється. Номінальна потужність RMS 70 Вт, і максимальна потужність 140 Вт. Номінальна електричний опір звукової котушки 4 Ом, це необхідно враховувати при узгодженні підсилювача і навантаження динаміка. Діапазон частот від 55 до 25 000 Гц і чутливість 91 дБ.
Кошик сталевий штампований, має круглу форму з типорозміром 5.25 дюймів, це 130 мм, і стійкий до виникнення резонансу. Дифузор динаміка, виготовлений з Fiberglass, чорного кольору, відрізняється натуральним звучанням і рівною подачею, він підвішений і відцентровано за допомогою підвісу. Вбудований м'який твітер, з шовковим куполом, збалансований, для кристальних високих нот. Хорошим показником є середній коефіцієнт нелінійних спотворень (90 дБ (1 м), 160 - 4000 Гц) - 0.658%.
Монтажна глибина 61 мм. Комплект включає в себе два динаміка, оригінальні захисні сітки, необхідні елементи кріплення, керівництво для користувача.

Тип
Коаксиальная
Количество полос
2
Размер
6x9" (15х23см)
Исполнение
овальные
Номинальная мощность RMS
130 (Вт)
Сопротивление
4 (Ом)
Защитные сетки
нет
Материал диффузора
полипропилен
Чувствительность
91 (дБ)
Корзина динамика
штампованная
Цвет диффузора
черный
Монтажная глубина
83 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Challenger» в категории «Автоакустика»
Показать все модели