Краска Noxton for Metal Light Темно-розовая 0.5л


Нет в наличии
825 грн.
Наличные:
825 грн
Безнал:
1031 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Noxton for Metal Light Темно-розовая 0.5л – краска люминесцентная

Применение: для металла
Объем: 0.5л
Цвет: темно-розовая днем, оранжевато-темо-розовый цвет свечения

С помощью данной люминесцентной краски можно окрашивать металлические поверхности как внутри так и снаружи здания. Имеет достаточную степень глянца. После окраски образуется прочное влагоустойчивое и атмосфероустойчивое покрытие.

Состав: изготовлена
Читать полностью
Технічні параметри:

Noxton for Metal Light Темно-рожева 0.5л – фарба люмінесцентна

Застосування: для металу
Об'єм: 0.5л
Колір: темно-рожева вдень, помаранчево-темно-рожевий колір світіння

За допомогою даної люмінесцентної фарби можна фарбувати металеві поверхні як усередині так і зовні будівлі. Має достатній ступінь глянцю. Після фарбування утворюється міцне вологостійке і атмосферостійке покриття.

Склад: виготовлена на основі високоякісної поліуретанової смоли з високою адгезією, спеціально підготовленої для введення компонента, що світиться.

Застосування: Металеві поверхні, які не відчувають механічних напружень. Металеві конструкції; металеві стовпчики; вказівні дорожні знаки; ворота, хвіртки, перила з металу; решітки, лавки і багато іншого.

Властивості: тривалість світіння фарби (до 8-12 годин) залежить від тривалості впливу джерела світла і його сили. Фарба здатна заряджатися від будь-якого джерела світла: сонячний, звичайні електричні лампи розжарювання, ДРЛ, лампи денного світла, ультрафіолет і ін.

Способи нанесення: Пензлем, валиком, тампоном, наливом або зануренням, напиленням.

Застосування: Поверхня повинна бути сухою і чистою. Забруднення видалити механічним способом; з поверхні змити бруд і пил. Перед використанням фарбу потрібно ретельно перемішати до отримання однорідної маси (обов'язкова умова). Рекомендується нанесення в 2-3 шари. Час висихання кожного шару 2-3 години при температурі + 20 °С.

Витрата фарби: до 14 м2/л в 1 шар (залежить від способу фарбування)

Рекомендації: Найбільша яскравість світіння спостерігається, якщо наносити фарбу на білу поверхню. Чим темніше поверхня, тим більше вона поглинає випромінювану енергію. При фарбуванні деяких виробів рекомендується заздалегідь нанести на поверхню білий грунт.

Екологічність: не радіоактивна, не токсична, не вогненебезпечна.

Зберігання фарби: Зберігати в щільно закритій тарі при температурі від -20 °С до + 30 °С. Термін зберігання люмінесцентної фарби за технологією "KeepSafe" 200 років.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Noxton» в категории «Краска »
Показать все модели