Заканчивается
87 грн.
Наличные:
87 грн
Безнал:
104 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
б-р Перова 40
відобразити українською
Технические параметры:

Abro EPOXY STEEL ES-507 57г - Эпоксидный клей

Клей ABRO содержит эпоксидные смолы и измельченную сталь. Применяются эпоксидные клеи для химической сварки, заполнения, герметизации и склеивания дерева, пластика и большинства металлов, включая латунь, сталь, медь, железо, и т.п. Эпоксидный клей надежно склеивает и обеспечивает хороший внешний вид. Устойчив к бензину, антифризу и большинству растворителей. Эпоксидный клей может применяться
Читать полностью
Технічні параметри:

Abro EPOXY STEEL ES-507 57г - Епоксидний клей

Клей ABRO містить епоксидні смоли і подрібнену сталь. Застосовуються епоксидні клеї для хімічного зварювання, заповнення, герметизації і склеювання дерева, пластика і більшості металів, включаючи латунь, сталь, мідь, залізо, і т.п. Епоксидний клей надійно склеює і забезпечує гарний зовнішній вигляд. Стійкий до бензину, антифризу і більшості розчинників. Епоксидний клей може застосовуватися для зламаних велосипедів, растрескавшихся картерів коробки передач, гальмівних колодок, всмоктувальних труб, пошкоджених шпонкових канавок, тріщин в обшивці, растрескавшейся батареї, бензобаків.
Зробити в США ABRO Industries, Inc.

Застосування
Шпилькою або яким-небудь гострим предметом проколіть випускний отвір тюбика герметика. Ремонтована поверхня повинна бути очищена від бруду, висушена і знежирена. Видавіть з тюбиків рівні порції основи і затверджувача і ретельно перемішайте до досягнення однорідного кольору.
Змішуйте тільки ту кількість, яка буде негайно використано, оскільки твердне клей за 4 хвилини. Якщо температура навколишнього середовища нижче 5 ° С, то твердне клей довше. Суміш буде теплою до тих пір, поки не затвердіє. Акуратно нанесіть епоксидний клей на склеювані поверхні. Для схоплювання матеріалу затиски не вимагаються, потрібно тільки злегка стиснути склеювані деталі.

Основа
эпоксидный
Вид упаковки
тюбик
Назначение
универсальный
Объем
57
Бренд
ABRO

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ABRO» в категории «Клей»
Показать все модели