Очиститель карбюратора Piton очиститеь карбюратора 400 мл


Нет в наличии
85 грн.
Наличные:
85 грн
Безнал:
102 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

PITON 400 мл - Очиститель карбюратора

Объем: 400 мл
Эффективное средство для очистки внутренних и внешних поверхностей карбюратора, жиклеров, впускных клапанов, дросселей и дроссельных заслонок от нагара, углеродистых отложений, остатков масла. Препятствует образованию новых отложений. Позволяет произвести очистку карбюратора без его демонтажа. Восстанавливает обороты холостого хода и работоспособность электромагнитного клапана. Резко
Читать полностью
Технічні параметри:

PITON 400 мл - Очисник карбюратора

Об'єм: 400 мл
Ефективний засіб для очищення внутрішніх і зовнішніх поверхонь карбюратора, жиклерів, впускних клапанів, дроселів і дросельних заслінок від нагару, вуглецевих відкладень, залишків олії. Перешкоджає утворенню нових відкладень. Дозволяє провести очищення карбюратора без його демонтажу. Відновлює обороти холостого ходу і працездатність електромагнітного клапана. Різко знижує токсичність вихлопних газів. Полегшує запуск холодного автомобіля. Усуває детонацію. Підвищує прийомистість. Покращує тягу двигуна і оптимізує витрату палива. Містить речовини, які забезпечують змащення рухомих частин карбюратора. У профілактичних цілях рекомендується проводити очищення кілька разів на рік. Потужний уприскування дозволяє засобу якісно здійснити очистку, проникнувши в віддалені й важкодоступні місця.

Спосіб застосування:
Обов'язково! Розмішати вміст балону, струшуючи його не менше 2-3 хв.
Вимкнути запалювання, зняти кришку повітряного фільтра і обробити карбюратор зовні.
Запустити двигун і, утримуючи важіль приводу дросельної заслінки, ретельно обробити внутрішні поверхні карбюратора протягом півхвилини.
Зупинити двигун, повторити обробку внутрішньої поверхні карбюратора. Для досягнення максимального результату засобу необхідно контактувати з поверхнею не менше 2-3 хв.
Запустити двигун, «прогазовать», не піднімаючи обороти вище 2000-2500 об / хв.
У разі якщо тяга не покращилася, провести повторну обробку, починаючи з дій, описаних у пункті № 3.
Один балон дозволяє здійснити від 1 до 3-х обробок в залежності від ступеня забруднення.
Увага! Балон під тиском. НЕ допускати потрапляння прямих сонячних променів. НЕ використовувати і НЕ зберігати при температурі вище +50 оС. НЕ розпилювати поблизу відкритого вогню. Після використання балон НЕ проколювати і не спалювати. Очищення виробляти в добре провітрюваних приміщеннях. Використовувати засоби захисту, не допускати попадання в органи дихання і очі. Берегти від дітей! Зберігати балон при кімнатній температурі вдалині від джерел вогню і тепла.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Piton» в категории «Очиститель карбюратора»
Показать все модели