Краска Noxton for Metal Ultra Синяя 1л


Нет в наличии
1550 грн.
Наличные:
1550 грн
Безнал:
1860 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Noxton for Metal Ultra Синяя 1л – краска люминесцентная

Применение: для металла
Объем: 1л
Цвет: синяя днем, синий цвет свечения

Используется для окраски металлических поверхностей, которые подвержены механическим нагрузкам и динамическому напряжению. Люминесцентная краска устойчива к воздействию внешних факторов (морозоустойчива, влагоустойчива), имеет достаточную степень глянца. Дополнительно защищает металлическую
Читать полностью
Технічні параметри:

Noxton for Metal Ultra Синя 1л – фарба люмінесцентна

Застосування: для металу
Об'єм: 1л
Колір: синя вдень, синій колір світіння

Використовується для фарбування металевих поверхонь, які схильні до механічних навантажень і динамічної напруги. Люмінесцентна фарба стійка до впливу зовнішніх факторів (морозостійка, вологостійка), має достатній ступінь глянцю. Додатково захищає металеву поверхню від відколів, подряпин, легких механічних пошкоджень. Застосовується для фарбування металу, який знаходиться в умовах агресивного середовища.

Склад: виготовлена на основі високоякісної поліуретанової смоли з високою адгезією, спеціально підготовленої для введення компонента, що світиться.

Застосування: Металеві поверхні, які відчувають механічні напруги, схильні до впливу зовнішніх факторів. Автомобільні диски (штампування, титанові, хромовані) і ковпаки, "кенгурятник" джипів, номерні знаки, металеві пружини і механізми. Фарба використовується для аерографії на кузові автомобіля та інших металевих поверхнях. Застосовується для створення світлового ефекту на металі, який постійно контактує з водою і вологою.

Властивості: тривалість світіння фарби (до 8-12 годин) залежить від тривалості впливу джерела світла і його сили. Фарба здатна заряджатися від будь-якого джерела світла: сонячний, звичайні електричні лампи розжарювання, ДРЛ, лампи денного світла, ультрафіолет і ін.

Способи нанесення: Пензлем, валиком, тампоном, наливом або зануренням, напиленням.

Застосування: Поверхня повинна бути сухою і чистою. Забруднення видалити механічним способом; з поверхні змити бруд і пил. Перед використанням фарбу потрібно ретельно перемішати до отримання однорідної маси (обов'язкова умова). Рекомендується нанесення в 2-3 шари. Час висихання кожного шару 2-3 години при температурі + 20 °С.

Витрата фарби: до 13м2/л в 1 шар (залежить від способу фарбування)

Рекомендації: Найбільша яскравість світіння спостерігається, якщо наносити фарбу на білу поверхню. Чим темніше поверхня, тим більше вона поглинає випромінювану енергію. При фарбуванні деяких виробів рекомендується заздалегідь нанести на поверхню білий грунт.

Екологічність: не радіоактивна, не токсична, не вогненебезпечна.

Зберігання фарби: Зберігати в щільно закритій тарі при температурі від -20 °С до + 30 °С. Термін зберігання люмінесцентної фарби за технологією "KeepSafe" 200 років.

Вид
люминесцентная
Цвет
синий
Назначение
для металла, для дисков
Объем
1000
Нанесение
неаэрозольное
Тип
Краска, Люминофор
Бренд
Noxton

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Noxton» в категории «Краска »
Показать все модели