Краска Noxton for Plastics Темно-розовая 0.5л


Нет в наличии
900 грн.
Наличные:
900 грн
Безнал:
1080 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Noxton for Plastics Темно-розовая 0.5л – краска люминесцентная

Применение: для пластика
Объем: 0.5л
Цвет: темно-розовая днем, оранжевато-темно-розовый цвет свечения

Краска предназначена для придания эффекта свечения в темноте всем видам пластиковых поверхностей. Обработанная пластмасса в течение длительного периода времени сохраняет свойства самосвечения в темноте. Данная люминесцентная краска позволяет обрабатывать ПВХ и
Читать полностью
Технічні параметри:

Noxton for Plastics Темно-Рожева 0.5л – фарба люмінесцентна

Застосування: для пластику
Об'єм: 0.5л
Колір: темно-рожева вдень, помаранчево-темно-рожевий колір світіння

Фарба призначена для додання ефекту світіння в темряві всім видам пластикових поверхонь. Оброблена пластмаса протягом тривалого періоду часу зберігає властивості самосвічення в темряві. Дана люмінесцентна фарба дозволяє обробляти ПВХ та пластмасові поверхні всередині і зовні будівлі, фарба має достатній ступінь глянцю. Крім того, після обробки на пофарбованійповерхні утворюється досить міцне, стійке до впливу морозу, вологи та інших атмосферних явищ покриття.

Склад: виготовлена на основі високоякісної поліуретанової смоли з високою адгезією, спеціально підготовленої для введення компонента, що світиться.

Застосування: Додання ефекту світіння предметам з пластику, пластмаси, полікарбонату, поліетилену, полівінілхлориду (ПВХ), листового пластику. Придатна для нанесення на пластикові вікна, підвіконня, фронтальні панелі побутової техніки; широко використовується також для декорування корпусу мобільних телефонів, пультів ДК, пластикових пляшок і банок, пластикових плінтусів, сувенірів, штучних ялинок, дитячих іграшок, зроблених з пластмаси, і багато іншого.

Властивості: тривалість світіння фарби (до 8-12 годин) залежить від тривалості впливу джерела світла і його сили. Фарба здатна заряджатися від будь-якого джерела світла: сонячний, звичайні електричні лампи розжарювання, ДРЛ, лампи денного світла, ультрафіолет і ін.

Способи нанесення: Пензлем, валиком, тампоном, наливом або зануренням, напиленням.

Застосування: Поверхня повинна бути сухою і чистою. Забруднення видалити механічним способом; з поверхні змити бруд і пил. Перед використанням фарбу потрібно ретельно перемішати до отримання однорідної маси (обов'язкова умова). Рекомендується нанесення в 1-2 шари. Час висихання кожного шару 2-3 години при температурі + 20 °С.

Витрата фарби: до 14 м2/л в 1 шар (залежить від способу фарбування)

Рекомендації: Найбільша яскравість світіння спостерігається, якщо наносити фарбу на білу поверхню. Чим темніше поверхня, тим більше вона поглинає випромінювану енергію. При фарбуванні деяких виробів рекомендується заздалегідь нанести на поверхню білий грунт.

Екологічність: не радіоактивна, не токсична, не вогненебезпечна.

Вид
люминесцентная
Цвет
розовый
Назначение
для пластика
Объем
500
Нанесение
неаэрозольное
Тип
Краска
Бренд
Noxton

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Noxton» в категории «Краска »
Показать все модели