Смазка Zollex 2 в 1 40г


Нет в наличии
64 грн.
Наличные:
64 грн
Безнал:
77 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Zollex 2 в 1 40г - Паста притирочная

Притирочная паста для клапанов Zollex 2 в 1 используется для обработки клапанов в дизельных двигателях, и также для деталей, которые имеют большую твердость. Паста используется для того, чтоб обеспечить полное примыкание двух рабочих поверхностей между собой. Время на обработку одного клапана равняется всего две минуты. В состав пасты входит абразив, который по своей твердости приближенный к такому
Читать полностью
Технічні параметри:

Zollex 2 в 1 40г - Паста притиральна

Притиральна паста для клапанів Zollex 2 в 1 використовується для обробки клапанів в дизельних двигунах, і також для деталей, які мають велику твердість. Паста використовується для того, щоб забезпечити повне примикання двох робочих поверхонь між собою. Час на обробку одного клапана дорівнює всього дві хвилини. До складу пасти входить абразив, який по своїй твердості наближений до такої властивості алмазів. Чорновий і основний склад тюбика з пастою знаходяться разом. Завдяки цьому така велика швидкість обробки одного клапана. Притиральна паста для клапанів Zollex забезпечить максимальне примикання. Однієї упаковки пасти достатньо для обробки до 200 клапанів. Після обробки поверхонь шорсткість буде дорівнювати 0.5 мкм. Середній розмір зерен в складі пасти, завдяки яким і відбувається обробка поверхонь, дорівнює 32 мкм. Завдяки своєму дозатора і носика наносити пасту дуже зручно і економно. На один клапан йде 0.2 грама.
Притиральна паста - відмінний інструмент для ремонту двигуна. Адже за допомогою простих інструментів домогтися такого результату, як після пасти дуже складно. Для цього потрібно хороша майстерність і професіоналізм у своїй справі. Але ж відомо, що від якості притирання клапанів буде залежати робота двигуна. Тому вибір притиральної пасти для клапанів грає важливу роль.
При використанні притиральної пасти для клапанів Zollex багато характеристик автомобіля підвищуються і поліпшуються:
- Коефіцієнт корисної дії збільшиться.
- Герметичність клапанів буде максимальною і може досягати 90%.
- Чад масла теж стане меншим.
- Компресія збільшиться.
В Україні паста притиральна Zollex пройшла випробування та станціях тех. обслуговування.
Країна виробник: Словенія.

Вес
0.04
Бренд
Zollex

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Zollex» в категории «Смазка»
Показать все модели