Краска Noxton for Evacuation Signs Розовая 1л


Нет в наличии
1475 грн.
Наличные:
1475 грн
Безнал:
1844 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Noxton for Evacuation Signs Розовая 1л – краска люминесцентная

Применение: для систем безопасности и знаков эвакуации
Объем: 1л
Цвет: розовая днем, оранжевато-розовый цвет свечения

Используется для создания светящихся знаков эвакуации, обозначения аварийных маршрутов выхода из здания, самосветящейся разметки внутри и снаружи помещений, создания современной системы пожарной безопасности с использованием люминесцентных
Читать полностью
Технічні параметри:

Noxton for Evacuation Signs Рожева 1л – фарба люмінесцентна

Застосування: для систем безпеки і знаків евакуації
Об'єм: 1л
Колір: рожевий вдень, помаранчево-рожевий колір світіння

Використовується для створення знаків евакуації, що світяться, позначення аварійних маршрутів виходу з будівлі, самосвітної розмітки всередині і зовні приміщень, створення сучасної системи пожежної безпеки з використанням люмінесцентних елементів. Створене покриття яскраво світиться в темряві при відключенні електрики і дає можливість швидко визначити напрямок екстреного виходу. Дана фарба забезпечує створення міцного, вологостійкого декоративного захисного покриття.

Склад: виготовлена на основі високоякісної поліуретанової смоли з високою адгезією, спеціально підготовленої для введення компонента, що світиться.

Застосування: Бетонні та цегляні поверхні, штукатурка, дерев'яні поверхні, керамічна плитка (в тому числі і для підлоги). Перила, вогнегасники, таблички і знаки екстреного виходу, пластикові покажчики і таблички, що світиться розмітка на підлозі і стінах і багато іншого.

Властивості: тривалість світіння фарби (до 8-12 годин) залежить від тривалості впливу джерела світла і його сили. Фарба здатна заряджатися від будь-якого джерела світла: сонячний, звичайні електричні лампи розжарювання, ДРЛ, лампи денного світла, ультрафіолет і ін.

Способи нанесення: Пензлем, валиком, тампоном, наливом або зануренням, напиленням.

Застосування: Поверхня повинна бути сухою і чистою. Забруднення видалити механічним способом; з поверхні змити бруд і пил. Перед використанням фарбу потрібно ретельно перемішати до отримання однорідної маси (обов'язкова умова). Рекомендується нанесення в 1-2 шари. Час висихання кожного шару 2-3 години при температурі + 20 °С.

Витрата фарби: до 13 м2/л в 1 шар (залежить від способу фарбування)

Рекомендації: Найбільша яскравість світіння спостерігається, якщо наносити фарбу на білу поверхню. Чим темніше поверхня, тим більше вона поглинає випромінювану енергію. При фарбуванні деяких виробів рекомендується заздалегідь нанести на поверхню білий грунт.

Екологічність: не радіоактивна, не токсична, не вогненебезпечна.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Noxton» в категории «Краска »
Показать все модели