Есть в наличии (1-2 дня)
6210 грн.
Наличные:
6210 грн
Безнал:
7452 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
Склад (удалённо)
відобразити українською
Технические параметры:

Ground Zero GZRW 15D4 - Сабвуфер
Это сабвуферный динамик от компании Ground Zero, который отвечает за воспроизведения низких частот,c отличными характеристиками, которые позволяют добиться мощного, сочного и чистого звучания музыки, и с высоким качеством сборки. Как правило устанавливаются в штатные места в двери автомобиля или в заднюю полку. Подключаются как к магнитоле, так и к внешнему усилителю мощности. При установке необходимо
Читать полностью
Технічні параметри:

Ground Zero GZRW 15D4 - Сабвуфер
Це сабвуферний динамік від компанії Ground Zero, який відповідає за відтворення низьких частот, c відмінними характеристиками, які дозволяють домогтися потужного, соковитого і чистого звучання музики, і з високою якістю збірки. Як правило встановлюються в штатні місця в двері автомобіля або в задню полку. Підключаються як до магнітоли, так і до зовнішнього підсилювача потужності. При установці необхідно звернути увагу на монтажних діаметр, він стає характерною 353 мм, і монтажна глибина, яка становить - 184 мм. Для корпусу рекомендований фазоінверторний ящик об'ємом в 100 літрів або закритий ящик об'ємом 50-100 літрів.
Це пасивний і безкорпусний сабвуфер, із круглим алюмінієвим литим кошиком, чорного кольору. Типорозмір динаміка 380 мм, це 15 дюймів. Резонансна частота 24 Гц і чутливість в 88 Вт / м, Дб. Дифузор сабвуфера виготовлений з посиленою целюлозою, чорного кольору, який відрізняється натуральним звучанням і рівною подачею. Він підвішений і відцентровано гумовим підвісом, чорного кольору. Довготривала номінальна потужність RMS динаміка - 1000 Вт, а максимальна заявлена потужність - 2000 Вт. Сабвуфер з подвійною звуковою котушки, з номінальним опір по 4 Ом, це необхідно враховувати при узгодженні підсилювача і навантаження динаміка.
Гарантія від виробника 12 місяців.

Размер
15" (38см)
Тип
пассивные
Вид
сабвуферный динамик
Количество динамиков
1
Количество катушек
двухкатушечные
Номинальная мощность RMS
1000 (Вт)
Сопротивление
4+4 (Ом)
Исполнение
круглые
Корзина динамика
литая
Материал диффузора
целлюлоза
Монтажная глубина
184 (мм)
Цвет диффузора
черный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Ground Zero» в категории «Сабвуфер»
Показать все модели