Краска Noxton for Oracal Silk Screen Классика 0.5л


Нет в наличии
975 грн.
Наличные:
975 грн
Безнал:
1170 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Noxton for Oracal Silk Screen Классика 0.5л – краска люминесцентная

Применение: для ОРАКАЛА и самоклеющейся пленки Silk Screen
Объем: 0.5л
Цвет: белая полупрозрачная днем, салатовый цвет свечения

Краска Noxton for Oracal Silk Screen применяется для создания люминесцентных эластичных покрытий на оракале, разных типах самоклеющейся пленки с помощью шелкотрафаретного метода. Люминофорная краска устойчива к воздействию воды,
Читать полностью
Технічні параметри:

Noxton for Oracal Silk Screen Класика 0.5л – фарба люмінесцентна

Застосування: для ОРАКАЛУ і самоклейкої плівки Silk Screen
Об'єм: 0.5л
Колір: біла напівпрозора вдень, салатовий колір світіння

Фарба Noxton for Oracal Silk Screen застосовується для створення люмінесцентних еластичних покриттів на оракалі, різних типах самоклейкої плівки за допомогою шовкотрафаретного методу. Люмінофорна фарба стійка до впливу води, сонця, лугів; має достатній ступінь глянцю. Володіє захисними властивостями і оберігає поверхню від швидкого вигорання кольорів.

Склад: виготовлена на основі високоякісної поліуретанової смоли з високою адгезією, спеціально підготовленої для введення компонента, що світиться.

Застосування: Самоклейка плівка, ОРАКАЛ, наклейки, етикетки, папір, фотопапір, поліетилен, клейонка, банер та ін. подібні поверхні.

Властивості: тривалість світіння фарби (до 8-12 годин) залежить від тривалості впливу джерела світла і його сили. Фарба здатна заряджатися від будь-якого джерела світла: сонячний, звичайні електричні лампи розжарювання, ДРЛ, лампи денного світла, ультрафіолет і ін.

Способи нанесення: Шовкографія.

Застосування: Для друку застосовуються трафаретні друкарські форми, зроблені на тканині з синтетичних ниток. Рекомендується використання сітки з № 60-80. Поверхня повинна бути сухою і чистою. Забруднення видалити механічним способом. Перед використанням фарбу потрібно ретельно перемішати до отримання однорідної маси (обов'язкова умова). Перед друком основного тиражу рекомендується зробити пробні екземпляри. Тривалість сушки: близько 3 годин на стелажах при температурі + 20 °С, близько 15 хвилин при використанні сушки при температурі +60 °С. Детальна інструкція надається.

Витрата фарби: до 10 м2/л

Рекомендації: Найбільша яскравість світіння спостерігається, якщо наносити люмінофорну фарбу на світлі типи плівки. Чим темніше поверхня, тим більше вона поглинає випромінювану енергію. При фарбуванні деяких виробів рекомендується заздалегідь нанести на поверхню білу трафаретну фарбу.

Екологічність: не радіоактивна, не токсична, не вогненебезпечна.

Вид
люминесцентная
Цвет
салатовый
Назначение
для пленки
Объем
500
Нанесение
неаэрозольное
Тип
Краска, Люминофор
Бренд
Noxton

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Noxton» в категории «Краска »
Показать все модели