Про нас

"AUTOBAZA" – найбільша мережа магазинів і інтернет-магазин з продажу автотоварів в Україні. Наша основна мета, зробити Вашу покупку максимально зручною і вигідною! Зручне місце розташування магазинів, спеціальні цінові пропозиції, а також найбільший вибір автотоварів в Україні дозволяє зробити Ваші покупки швидкими і зручними! В асортименті магазинів "AUTOBAZA" постійно присутні високотехнологічні товари і новинки ринку. Кваліфіковані фахівці як в магазині так і в колл центрі зможуть допомогти підібрати оптимальний товар під Ваше авто.

Місія компанії: "Допомагаючи іншим, розвиваємося самі!"

Історія компанії

Свою історію мережа магазинів "База Автозвука" веде з 2001 року. Тоді, на вулиці Мечникова, 9, з'явився перший магазин. Точніше сказати, це був невеликий відділ в універмазі "Киянка". Ідея створити подібний магазин була невипадковою. Проведений аналіз ринку тих років виявив той факт, що українському споживачеві дуже не вистачало продавця, який би займався розповсюдженням якісної автоелектроніки.

Попит породжував збільшення масштабів діяльності компанії - незабаром був відкритий перший великий магазин. Так, в 2003 році на вул. Смоленська 31-33 корпус 1 з'явилися вивіски "База Автозвука" в корпоративних жовто-червоних тонах.

З 2006 року "База Автозвука" стала поступово розширюватися. До цього часу вже працює 6 магазинів в різних районах Києва. А 10 травня 2007 року було зареєстрована і власна торгова марка.

Сайт avtozvuk.ua теж зазнав значних змін. Задуманий спочатку як каталог продукції з 2009 року він став функціонувати в якості інтернет-магазину, де кожен бажаючий може зробити покупку вподобаного товару. На avtozvuk.ua можна знайти багато корисної інформації для автолюбителів: відеоогляди, порівняльні тести, Лайфхаки і багато іншої корисної інформації

У 2018 р асортимент товарів «База Автозвука» виріс на стільки, що вже може покривати всі вимоги автолюбителів, тому було прийнято рішення змінити назву на «AUTOBAZA», що стало новою сторінкою в історії компанії.

Сьогодні «AUTOBAZA» - це мережа з 8 магазинів автотоварів в Києві, магазин в Одесі, а також інтернет-магазин який працює по всій Україні, з найнижчими цінами, широким асортиментом, бездоганним сервісом, гарантійним обслуговуванням, високому якістю товару, - ось далеко неповний перелік переваг, завдяки яким число наших клієнтів неухильно зростає.

«AUTOBAZA» працює тільки з перевіреними брендами і офіційними постачальниками, що дозволяє максимально убезпечити кожного покупця і надати тільки якісні товари. У наших магазинах дуже зручний графік роботи. Крім того, кожен покупець може вибрати будь-який, зручний для нього, спосіб оплати.

 

Чому обирають нас

  • Сервіс та професіоналізм

Ми спеціалізуємося на автотоварах, тому одним з головних пріоритетів для нас є супровід клієнта професійною технічною та сервісною підтримкою на найвищому рівні. Для цього, ми щодня працюємо над удосконаленням якості обслуговування клієнтів, задаємо планку сервісу та професіоналізму все вище.

  • Швидка і зручна доставка

Нам знайоме це почуття, коли тільки що замовлений товар хочеться отримати якомога швидше. А якщо забрати своє замовлення з найближчого магазину не виходить, то для таких випадків, ми організували гнучку систему доставки замовлення найшвидшими, зручними і вигідними кур'єрськими службами України. Доставка по Києву або у віддалений куточок країни - не важливо! Ми зробимо все можливе, щоб Ви отримали свій товар в максимально короткий термін, з найменшими витратами і в найзручніший спосіб для Вас.

  • Широкий каталог товарів

Наша мета - надати клієнтам весь спектр якісних автомобільних товарів в одному місці, тому наш асортимент дійсно великий - більше 200 тисяч товарів в каталозі! І ця кількість з кожним днем ​​зростає. Автоелектроніка, звук і відео, фари і світло, інструменти, автохімія, масло, запчастини та витратні матеріали, автотуризм та джипінг - далеко не повний перелік нашого каталогу. У нас представлені найкращі і топові бренди виробників: Pioneer, Alpine, JBL, Focal, Garmin, Bosch, Philips, Thule, Motul, Castrol, Mobil і сотні інших перевірених десятком років брендів. Ми впевнені, що в нашому магазині Ви знайдете все необхідне для свого улюбленого авто.

Наші магазини

Магазини в Києві:

Магазин в Одесі: