0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України

Адаптери рульового управління Aftec Мультируль-2

Код товару: 25037
 • Адаптери рульового управління Aftec Мультируль-2
  Адаптери рульового управління Aftec Мультируль-2
  1052грн
  Готівка:
  1052
  грн
  Безготів.:
  1262
  грн

  1080грн

  купити
  купити в 1 клік
  • Тип: Адаптеры рулевого управления
  • Марка автомобіля: Chevrolet, Citroen, Ford, Honda, Hyundai, KIA, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Opel, Ssang Yong, Subaru, Suzuki, Toyota, Chery, Peugeot
  Поділитися
  Задати питання

  Доставка

  Самовивіз з магазинів, Київ*

  Пн-Нд за графіком роботи магазину

  Кур'єрська доставка по Києву*

  Пн-Пт: 13.00 - 20.00

  Сб: 13.00 - 19.00

  Delivery*

  Пн-Пт

  Возврат в течение 30 дней*

  Учитывая специфику нашего товара мы решили продлить действия ст.9 «Закона о защите прав потребителей» до 30 дней. Теперь вы можете вернуть или обменять товар в нашей сети на протяжении 30 дней без указания причины при условии если: товар сохранил товарный вид, пломбы, ярлыки, пленки; сохранена упаковка, документация в товарном виде; присутствуют чеки и гарантийные талоны.

  * При покупке товара частями через "Monobank", возврат товара возможен только в 14 дневный срок (включительно).

  Гарантія 12 місяців

  Під гарантією слід розуміти 12 місяців полной гарантии от производителя товара начиная с даты покупки

  Характеристики товару
  Характеристики товару*
  Адаптери рульового управління Aftec Мультируль-2
  Бренд
  Aftec
  Тип
  Адаптери рульового управління
  Марка автомобіля
  Chevrolet, Citroen, Ford, Honda, Hyundai, KIA, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Opel, Ssang Yong, Subaru, Suzuki, Toyota, Chery, Peugeot
  * Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
  Опис
  Опис

  Мультируль-2 - Адаптер кнопок керма

  Універсальний адаптер кнопок керма «мультируль-2»
  Адаптер призначений для реалізації управління магнітолою штатними резистивными кнопками керма. Залежно від можливостей магнітоли управління може бути реалізовано в дротяний варіанті, або за ІК-каналу. Також реалізовано управління магнітола Pioneer і Sony через провідний вхід «джойстика, наявний навіть у бюджетних моделях. Команди популярних магнітол занесені в пам'ять ( не потрібно ІК пульт при установці), також збережений режим навчання будь-яким пультів, в т.ч. китайським «ноунеймам». Реалізовано до 6 команд включно.

  Короткий опис режимів роботи
  1. Навчання командам - адаптер «запам'ятовує» команди з ІЧ пульта магнітоли. Використовується, якщо магнітоли немає в списку запрограмованих команд або якщо необхідно призначити інші команди кнопок.
  2. Використання готових команд - в пам'яті адаптера прописані команди популярних магнітол, що дозволяє обійтися без ІЧ пульта магнітоли при програмуванні. Примітка - при використанні готових команд можливо як провідне управління, так і за ІК каналу в залежності від магнітоли ( см .список готових команд).
  Підключення
  Синій провід - підключити до сигнальному дроту кнопок керма. Другий провід кнопок керма з'єднати з масою безпосередньо біля адаптера.
  Зелений провід - приєднати до другої групи кнопок (для автомобілів Toyota і Nissan). Для інших автомобілів провід максимально скоротити і ізолювати.
  Чорний проводи - маса. До нього ж підключити загальний провід кнопок керма!!!
  Білий провід - для програмування замкнути на масу, потім подати живлення адаптер. Після програмування максимально скоротити (залишивши можливість підключення) та ізолювати.
  Жовтий провід - вихід БЛ із обмежувальним резистором для підключення ІК світлодіода (можна підключити послідовно 2-3 діода). Інфрачервоний світлодіод підключається «+»(більш довгий висновок) до червоного проводу АСС, а «-« до жовтого дроту. Світлодіод розташовувати в плафоні салонного світла, або направити на водія. Також використовується для дротового управління деякими магнітола ( дивися «провідне управління»).
  Коричневий провід - вихід проводового управління магнітола Alpine, а також магнітола Pioneer і Sony через провідний вхід «джойстика. Використовувати джек 3,5мм.
  Червоний дріт - живлення адаптера. Підключити до АСС або до виходу REMOTE магнітоли через запобіжник 1А.
  Навчання командам
  Білий провід замкнути на масу і подати живлення адаптер (зручно вимкнути і включити АСС). Почекати не менше 1 сек для ініціалізації пристрою. Потім натиснути кнопку на кермі - світлодіод в корпусі адаптера мигне 1 раз - відпустити кнопку. Натиснути відповідну кнопку на ІК пульті магнітоли, направивши пульт на фотоприймач (не в «акцент») в корпусі адаптера. Світлодіод в корпусі адаптера мигне 2 рази - відпустити кнопку. Натиснути наступну кнопку на кермі - мигне 1 раз. Кнопку на пульті - 2 рази. Максимально можна записати 6 кнопок. Якщо потрібно записати менше 6 кнопок, то після запису останньої від'єднати білий провід від маси. Після запису останньої посилки (або від'єднання білого проводи) почекати кілька секунд, поки світлодіод не почне постійно блимати. Потім прибрати живлення, відключити білий провід і подати живлення - адаптер готовий до роботи.
  Примітка: перші 4 команди відтворюються швидше, а п'ята і шоста - з затримкою між посилками. Рекомендовані до запису першими команди: гучність +, гучність -, пошук +, пошук-.

  Використання готових команд
  У пам'яті адаптера вже записані команди популярних магнітол, перелік яких зазначений біля схеми. Букви IR позначають управління з ІК каналу. Вибір магнітоли зі списку готових команд:
  1 Білий провід замкнути на масу і подати живлення адаптер. Від'єднати білий провід від маси - світлодіод почне блимати.
  2 Відлічити необхідну кількість спалахів (відповідно номером магнітоли в списку) і замкнути білий провід на масу. Через 3 сек світлодіод промигает номер вибраної магнітоли.
  3 Натиснути на кермі кнопки у такій черговості: гучність +, гучність -, пошук вгору, пошук вниз, вибір джерела (Source), приглушення звуку. Кожне натискання буде підтверджуватися загорянням світлодіода.
  4 Почекати кілька секунд, поки світлодіод не почне постійно блимати. Скинути живлення, відключити білий провід (вкоротити і заізолювати). Адаптер готовий до роботи.
  Примітка: якщо на кермі менше шести кнопок, то після запису останньої відключити білий провід від маси і виконати пункт 4.

  Провідне управління
  Для реалізації проводового управління магнітола JVC використовувати вхідний в комплект джек 3,5 мм, підключивши до жовтого проводу адаптера висновок № 1. Для управління магнітола Kenwood жовтий провід адаптера підключити до дроту «REMOTE CONT». Для дротового управління магнітола Sony, Pioneer, Alpine джек 3,5 мм підключити висновком № 1 до коричневого проводу адаптера, а висновок № 3 до чорного проводу адаптера (максимально близько до корпусу(!) ). Примітка: не всі магнітоли мають вхід проводового управління.
  Перелік марок автомобілів, у яких всі або більшість моделей мають резистивні кнопки керма:
  TOYOTA, HONDA, MAZDA, SUBARU, NISSAN, MITSUBISHI, SANG-YONG, HYUNDAI, KIA, FORD, SUZUKI, CHEVROLET, OPEL, CITROEN C-crosser, PEUGEOT 4007, CHERRY.

  Список магнітол вже записаних в пам'яті адаптера:
  1 Резерв
  2 Kenwood IR
  3 Kenwood
  4 Pioneer
  5 Pioneer IR
  6 Sony 1 IR
  7 Sony 2 IR
  8 Sony
  9 JVC 1
  10 JVC 2
  11 JVC 1 IR
  12 JVC 2 IR
  13 Clarion
  14 Clarion IR
  15 Alpine
  16 Alpine IR

  Відгуки та запитання
  Відеоогляд
  Відеоогляд (1 )