0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Як захистити свій автомобіль від сонця

  21.12.2017

  Влітку, коли особливо спекотно, автомобіль швидко нагрівається, це може суттєво зашкодити машині. Перш за все, варто звернути особливу увагу на салон автомобіля. У машині, залишеної на сонці, торпеда швидко нагрівається, при високій температурі пластик в салоні починає плавитися. Швидко вигорає під прямими променями оббивка. Крім того, повітря в салоні під впливом гарячого сонця нагрівається. Температура в закритому салоні сягає 55 градусів. Відповідно спреї, дезодоранти та інші балони під тиском, які знаходяться в кабіні, нагріваються і можуть в таких умовах вибухнути. Гарячий пластик, вивільняє шкідливі для людського організму випаровування, а шкірозамінник починає тріскатися. Це потрібно пам'ятати, так як у вас в салоні можуть перебувати діти. Цього можна уникнути. Досить просто кожен раз, коли ви залишаєте автомобіль надовго під сонцем, накривати лобове скло світловідбивачем, тобто сонцезахисним екраном. Також можна придбати штори на бічні вікна.

  Тонувальна плівка для захисту салону

  Одним з варіантів захисту автомобіля від сонця є тонувальна плівка. Вона має складну структуру - кілька шарів з напиленням фарби і шари з прозорим матеріалом і клеючою основою. Є особливий вид тонувальних плівок, в яких напилення відбувається за допомогою іонного обміну. Такі плівки є самими довговічними, тому що частинки алюмінію були нанесені способом іонного обміну. Даний спосіб захисту дуже надійний. На деякі види плівок, виробник дає довічну гарантію.

  Сонцезахисні шторки

  Існує безліч видів шторок для захисту автомобіля від сонця. Деякі з них прикріплені до самого скла, а інші встановлені так, що ви можете опустити скло і завісу захистить від сонця і пилу. Крім того, при необхідності, вони послужать і в якості протимоскітної сітки.

  Майже всі сонцезахисні екрани для бічних вікон автомобіля мають пористу структуру і складаються з синтетичної тканини. Існують як стандартні екрани, так і індивідуальні для конкретного автомобіля. Деякі з них оснащені присосками, які дозволяють прикріпити цей чудовий винахід на склі. Бічні сонцезахисні екрани практично не можуть бути видалені під час руху в денний час. Вони досить прозорі. Вночі такі шторки краще знімати, так як вони можуть погіршити видимість на дорозі.

  Для лобового скла, сонцезахисні екрани мають трохи іншу структуру. З таким захистом ви не зможете їздити по тому, що їх структура не прозора. Такі екрани зроблені зі спеціальним світловідбивним ефектом. Усередині цих поверхонь знаходиться ізолятор на основі піни. Встановлюється такий екран на внутрішній стороні лобового скла за допомогою чотирьох присосок. Такий екран без проблем можна закріпити на лобовому склі або задньому, що майже не займе у вас часу. Вони дуже компактні і не займуть багато місця у вас в машині.

  Завершена