0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Навіщо потрібні GPS трекери

  01.01.2012

  GPS трекер є відмінним способом відслідковувати пересування транспортних засобів, домашніх тварин, певних осіб і т.д. Трекер - це досить простий пристрій, що має всередині спеціальний модуль GPS. Ви можете розмістити трекер де завгодно - в машині, прикріпити його до цінних речей, тобто використовувати практично в будь-якому місці. При зверненні до трекера, він у відповідь посилає Вам повідомлення з інформацією про його широту і довготу, завдяки чому Ви можете увійти в Google Earth, щоб з'ясувати, де саме знаходиться пристрій. Це дуже «розумний» прилад і люди його часто використовують, зокрема, в своїх автомобілях, так як автомобільна злочинність і злодійство знаходиться на підйомі.

  GPS трекер харчується від акумулятора, що перезаряджається, який знаходиться в пристрої. Заряду акумуляторної батареї, як правило, вистачає на кілька днів, хоча це залежить від того, як часто він використовується в цей період часу. Багато викрадених автомобілів були знайдені і повернені власникам, саме за допомогою GPS системи стеження, тому gps трекер, безумовно, заслуговує на увагу.

  Такий пристрій здатний визначити своє місцезнаходження з точністю близько 5 метрів, що дозволяє без проблем його виявити в будь-якій ситуації. GPS трекери мають дуже маленькі розміри, завдяки чому їх легко заховати в машині. На сьогоднішній день вже доступні моделі, які додатково можуть мати аудіо режим спостереження. Це означає, що ви можете «подзвонити» на трекер і слухати, що відбувається навколо пристрою. Деякі gps трекери мають інші цікаві функції, такі як функція SOS, завдяки якій він посилає повідомлення всім заздалегідь обраним номерами, коли натиснута спеціальна кнопка небезпеки. Інші моделі можуть надіслати інформацію автоматично після заданого переміщення або зміни розташування об'єкта.

  Крім того, що GPS трекер дозволяє знайти втрачені або викрадені автомобілі, GPS стеження може також допомогти забезпечити безпеку людям похилого віку і дітям, адже завдяки трекеру їх завжди можна буде легко знайти. Це може забезпечити душевний спокій багатьом, в тому числі тим, хто їх втратив. На ринку є великий вибір трекерів, але краще вибирати ті, які маленькі і компактні, адже Вам потрібно не щось громіздке, а те, що може бути прикріплено до нижньої панелі приладів або в якомусь іншому місці. Перш ніж купити GPS трекер, переконайтеся, що корпус пристрою, який Ви вибираєте, міцний, і по можливості, водонепроникний.

  Якщо ви хочете купити трекер, який буде повністю відповідати Вашим вимогам, то потрібно пошукати в Інтернеті всілякі огляди і характеристики. Так само, тут у вас буде більший вибір і набагато менша ціна, ніж у будь-якому місцевому вуличному магазині, що дозволить заощадити кошти і час.

  GPS трекер і різні типи камер спостереження стають все більш популярними серед охоронних автомобільних систем. Камери спостереження доступні для установки всередині автомобіля і з їх допомогою ви можете забезпечити водієві та пасажирам транспортного засобу повну безпеку. Таксисти, зокрема, використовують такий тип камер, як додатковий рівень захисту. Камери в автомобілі можуть знімати відео не тільки всередині автомобіля, але також тоді, коли автомобіль припаркований. Це означає, що, якщо аварія відбувається, коли автомобіль припаркований, то потім можна побачити як це сталося. Це найпростіший спосіб без проблем отримати страховку при аварії не витрачаючи на це багато часу.

  Завершена