0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Додаткове світло для авто. LED оптика. Тест на дальність свічення

  11.01.2018

  Давайте обговоримо п'ять світлодіодних фар від таких брендів, як:

  • RS;

  • Белавто;

  • Lavita;

  • CREE.

  Перш за все, хочеться порівняти між собою не бренди, а фари на чотири, п'ять і дев'ять світлодіода з різним розташуванням, для того, щоб зрозуміти чи дійсно кількість світлодіодів впливає на якість світла.

  Фара RS 0402 spot

  Найменшій в нашому тесті виступить фара RS 0402 spot - це спрямована фара на чотири світлодіода. Світлодіоди в ній п'яти ватні і в сумі дають світловий потік 1200 люмен. У нашому порівнянні ця фара з найпотужнішими світлодіодами, всі інші моделі мають трьох ватні світлодіоди.

  Фара Lavita

  У фарі Lavita ми можемо побачити п'ять-трьох ватних світлодіодів, які в сумі вживають 15 ват і згідно заявлених характеристик світловий потік 1125 люмен, що на 75 люмен менше, ніж у випадку з фарою RS.

  Фари CREE і Белавто

  Цікаво буде порівняти між собою фари CREE і Белавто, так як ці моделі мають однакову споживану потужність 27 ват і однакову кількість світлодіодів. Різниця між ними полягає в тому, що в фарі CREE світлодіоди розташовані по колу, а в фарі Белавто в три ряди, також в фарі Белавто використовуються 4D лінзи, які краще фокусують світло.

  Незважаючи на практично ідентичні параметри, світловий потік для цих фар в характеристиках заявлений різний у фари:

  • CREE - 2160 люмен;

  • Белавто - 1800 люмен.

  З іншого боку, з фарою CREE буде більш правильно порівнювати іншу модель від Белавто 0903 spot. Незважаючи на те, що вона виконана аналогічно в круглому корпусі, з такою ж кількістю світлодіодів і вони також розташовані по колу. Більш того, навіть лінза має однакову конструкцію і конфігурацію. Потужність фари така ж - 27 ват, світловий потік має - 1980 люмен. Єдина заковика в тому, що:

  • фара CREE - фара розсіяного світла;

  • фара Белавто, згідно характеристикам, спрямованого світла.

  Для того, щоб визначити дальність світіння фар, ми розставили, на узбіччі вздовж дороги, шість конусів, в темний час доби:

  • перший конус розташований на відстані 25 метрів від автомобіля;

  • другий на відстані 50 метрів;

  • далі крок збільшується до 50 метрів (таким чином, шостий конус знаходиться на відстані 250 метрів від автомобіля).

  Фаре Белавто BOL 0903L spot

  У фарі Белавто BOL 0903L spot spot використовуються фокусуючі 4D лінзи, світять 9 світлодіодів і вже в такій конфігурації, на тесті, було видно шостий конус на відстані 250 метрів від автомобіля.

  Ще одна фара від Белавто на 9 світлодіодів, але вже в круглому корпусі. За заявленим характеристикам, дана фара спрямованого світла, тобто spot, але по факту виявилося, що світить вона як flood розсіяно.

  За дальності можна відзначити, що добре видно четвертий конус та й п'ятий теж видно не погано, на відстані 200 метрів від автомобіля.

  Фара CREE ORL 5D27W

  Фара CREE ORL 5D27W - дев'яти діодна розсіяна фара з хорошою світловою заливкою і непоганою дальністю, як для розсіяної фари. За дальності можна відзначити, що при невеликому тумані, добре видно п'ятий конус, який знаходиться на відстані 200 метрів від автомобіля.

  Фара Lavita LA 291529

  Фара Lavita LA 291529 п'яти діодна фара розсіяного світла. На тесті звернули увагу, що світлодіоди дуже яскраві:

  • по-перше, по дальності максимум 150 метрів;

  • по-друге, фара світить злегка плямами (є просвіти або, навпаки, темні плями між світлодіодами).

  Це мінус тому, що висвітлює дана фара місцевість не равномірно.Такая фара зійде більше для додаткового світла, ніж для основного.

  Фара RS WL 0420 spot

  Фара RS WL 0420 spot spot дуже цікава чотирьох діодна фара спрямованого світла. Є спрямовані фари, які світять:

  • безпосередньо променем, як фарошукач;

  • розсіяно.

  Дана фара відноситься до першого варіанту і є фарошукачем. Світло дуже потужне і яскраве, добре видно п'ять конусів і злегка видно шостий, який знаходиться на відстані 250 метрів від автомобіля. Можна сказати, що фара відмінно висвітлює 200 метрів.

  Результати експерименту

  За результатами тесту найяскравішою виявилася дев'яти діодна фара CREE ORL 5D27W. У той же час, компактна фара RS WL 0420 spot забезпечила велику дальність, приблизно на 50 метрів, але через невеликої кількості світлодіодів, всього їх чотири, у фари дуже вузький промінь світла. Тому якщо Вам потрібна фара дальнього світла краще, на нашу думку, звернути увагу на фару Белавто 0903L spot. Вона має таку ж дальністю, як RS, при цьому промінь світла набагато ширше і тому краще висвітлює місцевість.

  Кругла фара від Белавто 0903 spot, за фактом, виявилася flood, тобто, фарою розсіяного світла, світло у неї досить не погане, але все одно вона трохи поступається фарі CREE ORL 5D27W.

  Фара Lavita LA 291529, м'яко кажучи, трохи засмутила. Через невелику кількость малопотужних світлодіодів. Вона світить не рівномірно, і відповідно світло на дорогу лягає плямами.

  Завершена