0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Антидощ - сучасний захист скла від бруду і дощу

  23.01.2018

  Дощ чи сніг в будь-який час року ускладнюють рух авто, так як струмені води і бруд, що летить з-під коліс інших машин, неодмінно опиняються на лобовому склі, що вкрай ускладнює огляд. Кожному власнику авто знайомі неприємні наслідки негоди, коли двірникам доводиться постійно очищати скло від забруднень, що летять назустріч. Сучасні виробники автохімії пропонують спеціальні засоби для обробки лобового скла, дзеркал, поверхні фар, які сприяють захисту їх від різного роду забруднень.

  Основні переваги захисного засобу

  Антидощ являє собою гідрофобне покриття, яке перешкоджає розтіканню і розмазуванню дощових крапель і бруду по поверхні скла. Своєчасно нанесена поліроль сприяє скачуванню крапель в своєрідні кульки, які потоком зустрічного повітря вже на швидкості понад 45 км/год, скидаються зі скла, залишаючи його чистим. Найбільший ефект від застосування цього засобу видно якщо швидкість руху вище 60 км/г. В цьому випадку дощові краплі ефектно піднімаються вгору по склу та зникають з поля зору не перешкоджаючи огляду. У зимовий час, поліроль з тим же успіхом буде протистояти забрудненню від снігу, зменшує можливість утворення наледі, і полегшує її видалення.

  Спосіб застосування

  Ефект від застосування антидощу можна очікувати лише в разі правильного використання. Перед нанесенням засобу слід дуже ретельно видалити з оброблюваної поверхні пил, бруд, жировий наліт, сліди від комах. При цьому звичайна мийка не здатна в повній мірі очистити скло, навіть якщо візуально не помітні вади. Для якісного очищення скляних поверхонь компанія Glaco пропонує серію очищувачів, до яких відноситься Glass Compound. Його застосування сприяє видаленню всіх видів забруднень і забезпечує ідеально чисту поверхню, що сприяє високій адгезії з поліруючою субстанцією.

  Далі в залежності від виду застосовуваного захисту, засіб може наноситися на чисту суху поверхню або прямо під час дощу. При цьому термін дії теж різний.

  Переваги антидощу Glaco японської корпорації SOFT99:

  • Висока якість автокосметики бренду Glaco сприяє її особливій популярності серед автолюбителів;

  • Простота і зручність користування. Нанесення засобу не вимагає особливих зусиль, знань і досвіду, досить дотримуватися правил інструкції, що дозволяє цим процесом займатися самостійно;

  • Невисока вартість разового покриття при досить тривалому терміну служби;

  • Широкий асортимент даної продукції.

  Виробник дбає в однаковій мірі про захист лобового скла, дзеркал, прозорого пластику фар. Для цього випускається великий спектр захисних засобів, що володіють різними технічними характеристиками і способами їх застосування.

  Деякі популярні покриття:

  Glaco Roll On Large. Вимагає ретельної підготовки поверхні скла і відповідності правилам нанесення. При дотриманні умов служить до трьох місяців і вмісту балона вистачає на обробку 25 лобових стекол.

  Ultra Glaco при дотриманні правил підготовки поверхні і нанесення засобу, утворює плівку з найтривалішим строком використання до 1 року. Засобу вистачає на захист 15 стекол;

  Glaco Q. Виробник не наполягає на очищенні скла перед застосуванням засобу, оскільки воно має подвійне призначення: використовується як гідрофобне покриття і склоочисник. Термін дії до 3 місяців. Вміст флакона можна використовувати до 12 разів.

  Glaco Myst Type являє собою спрей з максимально простим нанесенням. Досить просто розпорошити засіб на вологу після миття поверхню і протерти мікрофіброю. Служить для відновлення раніше нанесеного захисту, продовжуючи її на 30 днів. Одним флаконом можна обробити 20 передніх стекол середнього розміру.

  Glaco Quick Type. Для нанесення поліролі не обов'язкова попередня очистка скла. Засіб наноситься дуже просто і не вимагає подальшої поліровки, служить до півроку.

  Glaco Blave застосовується для захисту стекол і прозорого пластика. Для ергономічності застосування обладнаний гнучким аплікатором. Перед нанесенням необхідно очистити поверхні. Має високі водовідштовхувальні властивості. Служить до 3 місяців.

  Glaco Mirror Сoat Zero призначене для дзеркал. Ефективно відштовхує рідину, не залишаючи ніяких слідів. Діє до 1 місяця.

  Щоб підвищити ефективність захисних заходів, слід надалі мити стекла нейтральним шампунем, не застосовувати агресивні миючі засоби та невідомі склоомивачі, не користуватися послугами портальних мийок.

  Завершена