0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Тест на замерзання зимових омивачів при -20. Який краще вибрати

  26.01.2018

  У даній статті ми продовжимо тестувати на не замерзання зимові рідини склоомивача з середнього цінового сегмента в бюджеті від 30-ти до 40-ка гривень за 1 літр.

  У минулій статті, коли ми тестували самі бюджетні “незамерзайки” стало ясно, що необов'язково гнатися за найдорожчим товаром в своєму сегменті, так як навіть недорогі рідини можуть виявитися вельми якісними та не замерзнути при температурі навколишнього середовища -20- -22 С.

  На цей раз, тест на морозостійкість ми проведемо з рідинами з середнього цінового сегмента, але для початку потрібно розібратися з ароматами, адже ніхто не хоче “незамерзайку” з душком, навіть якщо вона витримує дуже низькі температури.

  Омивач Organic purity -20°С

  Першим під приціл потрапив найдешевший омивач Organic purity -20°С з ароматом морської хвилі, згідно опису спирт в ній замінено на рідини на основі синтетичних сполук і це дає свої плоди. Неприємний спиртової запах абсолютно не відчувається, але з іншого боку і до морської хвилі йому далеко, швидше за все, аромат незамерзайки Organic більше схожий на шампунь.

  OSM -21°С

  Трохи дорожче, ніж Organic вам обійдеться “незамерзайка” OSM -21°С, яка виробляється на основі етилового спирту з додаванням ПАВ та ароматичної віддушки, що саме за віддушка не вказано, але з особистих відчуттів аромат схожий на суміш цитруса та морської хвилі. При цьому, десь далеко можна вловити спиртові нотки. Але спиртової аромат відчувається, якщо сильно принюхуватися, використовуючи омивач за призначенням спиртовий запах в салоні автомобіля навряд чи буде відчутний.

  Organika Adixol -21°С

  Organika Adixol -21°С ає на упаковці безліч написів польською мовою, але склад при цьому не вказано, в його запаху немає нічого підозрілого, хіба що як і у випадку з OSM десь далеко відчуваються спиртові нотки, ароматизатор, в даному випадку, схожий на цитрус.

  Sheron -20°С

  Sheron -20С робиться на основі етилового спирту з додаванням моноетиленгліколю, по запаху спирт ледве-ледве відчувається, але аромат більш виражений, ніж у Organika Adixol та OSM, тут вже можна вловити неприємні нотки, які навіть більше скидаються на самогон.

  LESTA -20°С

  Найдорожча в нашому тесті - “незамерзайка” LESTA -20°С, вона має литовське походження та виробляється на основі етанолу. Якщо принюхуватися, то в ароматикою цієї рідини можна вловити спиртові нотки, але, в будь-якому випадку, LESTA пахне краще, ніж Sheron і знаходиться приблизно на одному рівні з Organika Adixol та OSM, але не дотягує до Organic purity.

  Тому за ароматом найкраще, що не дивно, виявився найдешевший омивач Organic purity, трохи гірше пахнуть Organika Adixol, OSM та LESTA, а найгірше з цієї п'ятірки пахне Sheron.

  Але, хороший аромат, це тільки половина хорошого зимового омивача, друга, не менш важлива половина, це морозостійкість. Для перевірки цієї якості, всі п'ять зразків вирушили в морозильну камеру з температурою - 22С. І через 24 години, ми можемо споглядати результат експерименту, який для всіх зразків виявився абсолютно однаковим, жодна ємність з “незамерзайкою” не замерзла і не загусла, а, відповідно, всі рідини придатні для використання при дуже низьких температурах.

  З іншого боку, якщо все незамерзайки витримали температуру 22С, при цьому зразок Organic purity має найнижчу ціну та найприємніший аромат, то навіщо платити більше?

  Завершена