0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Як не платити штраф? Страховка від штрафів. Нові штрафи 2018

  29.01.2018

  Не встигли нові штрафи за порушення правил дорожнього руху вступити в силу, як кожен другий водій почав шукати спосіб уникнути подібного роду покарання. Адже, як ми пам'ятаємо, ті штрафи, які пропонують ввести Україні, можуть бути не по кишені українському водієві.

  Мінімальна сума штрафу за перевищення швидкості прирівнюється до мінімальної заробітної плати. Ось і почали сторінки всесвітньої павутини пістрявити пропозиціями з “нано-номерами”. Варто зазначити, що подібного роду наклейки не новинка, і піки їх популярності, як правило, припадають на ті періоди, коли в ПДР відбуваються чергові зміни, і як тільки галас навколо ПДР вщухає “диво номера” знову йдуть у небуття.

  До речі, свого часу, ми вже мали досвід тестування подібних наклейок, завдяки чому, змогли встановити повну їх неефективність та безглуздість. А як пояснили нам в поліції, то за такі наклейки власник ТЗ може отримати ще й штраф, в розмірі рівнозначному штрафу за перевищення швидкості.

  Як перестрахуватися та уберегти себе від штрафу поліції?

  Як не дивно, це можна зробити цілком законним шляхом, оформивши офіційну страховку від штрафів поліції “Антіштраф”. Як виявляється, подібного роду страхування не є новинкою та існує вже кілька років. Назвати такий вид страхування популярним не можна. Мало того, далеко не кожен водій знає про нього. Співробітники тих небагатьох страхових компаній, які надають такого роду страхування, не відразу розуміють про що йде мова.

  Як виявилося, за останні кілька років, тема страховки від штрафів стала неактуальною для більшості СК і на цьому ринку залишилося всього два маловідомих гравця. Виходить, що маловідомий та специфічний вид страхування надають всього дві дрібні маловідомі СК, і тому не дивно, що все вищесказане для вас велика новина.

  Як же працює “Антіштраф”?

  Припустимо, вас зупиняє інспектор поліції і каже, що ви порушили ПДР, і ви заслужили штраф. У свою чергу, ви ознайомлюється з матеріалами справи та доказами і погоджуєтеся з порушенням. Далі інспектор виписує штраф та урочисто вручає його вам, ви, в свою чергу, дякуйте інспектора, забираєте копію протоколу і їдете оплачувати штраф, потім квитанцію про сплату штрафу потрібно надати в страхову компанію, яка на протязі 5-7 робочих днів відшкодує вам витрачену суму . Але сильно спокушатися не варто, страхові суми не дуже великі, але і сама страховка коштує недорого.

  Наприклад, у страховій компанії Unives річний поліс “Антіштраф” коштує 150 грн, а страхова сума при такий платіж складе 1000 грн.

  Підводні камені

  Страховка діє до першого страхового випадку, тобто припустимо ви отримали штраф 510 грн, і звернулися в СК за відшкодуванням збитку, СК виплатить вам рівно 510 грн, а решту 490 грн просто згорають. Щоб знову мати страховку від штрафів вам доведеться купити новий страховий поліс. Таким чином, при сумі штрафу 510 грн ви заощадите 360 грн, при більш низькому штраф в 255 грн реєстрація страхового випадку буде нерентабельною, але зате і франшиза при такому страхуванні відсутня.

  У страховій компанії BPI, умови по аналогічним страховками трохи вигідніше, тут:

  • страховий поліс = 50 грн;

  • страхова сума = 850 грн.

  Все інше працює за тією ж схемою, поліс виписується на рік і до першого страхового випадку, решта страхової суми згорає. Вигода СК при наданні подібного виду страхування незрозуміло, але на питання, як часто можна купувати новий поліс, представники СК відповідають:”... до тих пір, поки така співпраця буде вигідно…”.

  Тому, якщо ви вирішили порушувати щотижня, то швидше за все, триватиме ваше страхування недовго. До того ж, таке страхування компенсує тільки штрафи виписані по 124 статті кодексу України про адміністративні правопорушення, тобто за керування транспортними засобами в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння вам доведеться платити самому. А ось від штрафів за перевищення швидкості, порушення правил проїзду перехрестя або ненадання пріоритету в русі спеціальним ТС і т.д. - така страховка вас вбереже.

  Кому ж вигідна така страховка?

  Як ми з'ясували вище з людьми, які часто порушують ПДР страхові компанії працювати не будуть, а ось з старанними водіями це інша справа. Але, в чому тоді вигода для законослухняного водія:

  • По-перше, раз на рік і палиця стріляє. Навіть самий уважний та охайний водій в силу тих чи інших обставин, може щось порушити сам того не бажаючи і ось така страховка стане для його порятунком.

  • По-друге, на наших дорогах і по сей день зустрічаються недобросовісні інспектори, що приписують водіям порушення, яких вони не скоювали, природно з метою отримання хабара. І ось якщо ви сильно поспішаєте і вам колись з'ясовувати стосунки з таким інспектором, ви можете спокійно погодиться з його словами, оплатити штраф та отримати компенсацію, звичайно такий варіант не найприємніший, але все ж краще, ніж давати хабар бандиту в погонах.

  Ще один нюанс стосується страхових сум, які поки ще актуальні й співставні з діючими штрафами, а ось якщо в силу вступлять нові штрафи, то поліс в 1000 грн не зможе покрити навіть мінімальне порушення. Тому в СК говорять, що зі збільшенням штрафів вони піднімуть страхову суму та страховий платіж.

  Завершена