0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Корисна автохімія в зимовий період. Що потрібно мати в машині взимку

  01.02.2018

  У даній статті ми розповімо про автомобільної хімії яка буде необхідною або як мінімум корисної для зимового автомобіліста. І в першу чергу представити зимівлю автомобіля без так званої “незамерзайки” попросту неможливо, і в наших статтях та на нашому YouTube каналі є кілька тестів присвячених цим рідин. Існує маса брендів які виробляють такі рідини відрізняються вони між собою температурою замерзання або незамерзання. Сьогодні у продажу можна зустріти рідини з граничною робочою температурою від мінус в -8С до -80С. Настільки широкий розкид температурних характеристик дозволяє підібрати “незамерзайку” оптимально підходить під поточні погодні умови. При цьому важливо розуміти що чим нижче вказана температура незамерзання тим більше в складі такої рідини спирту, а відповідно вартість такого засобу буде вище.

  Тому якщо за прогнозом погоди найближчим часом не передбачається суттєвого зниження температури немає і сенсу купувати “незамерзайку” з гранично низькою робочою температурою. В такому випадку краще віддати перевагу зимовим рідин з температурою замерзання-15С, -18С, -20С, а якщо вже на найближчий час віщувало заморозки, тоді звичайно ж варто подивитися в бік засобів з температурою -25С, -27С або навіть -32С. І як згадувалося вище в продажу можна зустріти зимові рідини склоомивача з температурою замерзання -80С, а таку погоду уявити буде дуже складно навіть за полярним колом. Рідини з екстремальними температурами незамерзання -60С, -80С прийнято називати концентратами, вони призначаються для самостійного змішування концентрату з водою в бажаної пропорції. таким чином користувач сам може домогтися необхідної температури замерзання. Знову таки якщо заморозки непредвещаются то концентрат можна розбавити з водою в пропорції один-до-двом або один-до-трьох. Якщо ж навпаки на дворі намічається зниження температури тоді в бачок склоомивача можна додати трохи більше концентрату або змішати його з водою в пропорції один-до-одного. Таким чином концентрат зимового омивача це свого роду універсальна рідина яка може підійти для будь-яких погодних умов, до того ж за допомогою концентрату можна розморозити бачок омивач скла, якщо там наприклад була залита вода або річний омивач. Але не кожен захоче возитися з розведенням концентрату з водою тому частіше автовласники віддають перевагу саме готовим зимовим рідин.

  Крім рідини в бачку склоомивача взимку в автомобілі може замерзнути ще і замкова щілина. Ми згодні що на сьогоднішній день важко уявити водія який відкриває автомобіль ключем замість дистанційного відкриття, але тим не менш можна зустріти олдскульний автомобілі з олдскульними водіями які і до цього дня користується механічним ключем, та й багато автомобілістів залишають свої автомобілі в гаражах, а гараж закривають на замок який може замерзнути. Розморозити замкову щілину можна спробувати за допомогою лайфхаків. Наприклад розігріти прикурювач та прикласти його гарячої стороною до замку але далеко не у всіх автомобілях конфігурація замку та свердловини дозволяє це зробити, другий лайфхак ще більш цікавий, можна взяти трубочку для напоїв вставити її в замкову щілину та видувати через її тепле повітря. Теоретично через якийсь час замок повинен розморозиться, а для тих кому все це Не цікаво автоіндустрія придумала таку штуку як розморожувач замку. Розморожувачі продаються в аерозольних флаконах і для того щоб повернути замку працездатність досить вставити носик цього флакона в замкову щілину та розпорошити туди трохи рідини, додатковими особливостями таких розморожувач і є змазуючі та запобігаючі замерзання властивості. Розморожувачі замків можуть продаватися як у вигляді окремих засобів так і виді засобів 2в1, наприклад це може бути розморожувач замків та розморожувач скла.

  Розморожувач скла це звичайно не найпопулярніша автомобільна хімія але тим не менше і вона має право на життя. Багато хто вважає що прибрати зі скла лід можна і без розморожувача, але з іншого боку спільне використання розморожувача та обдування скла дозволяє заощадити дуже багато часу. До того ж розморожувачі будуть дуже ефективні на бічних вікнах де обдув працює не так добре. І найголовніше розморожувачі стекол цінують ті автомобілісти які дуже дбайливо ставляться до свого автомобіля і не люблять зайвий раз шкрябати його щіткою, нехай то навіть скло та пластикова щітка. Але тим не менше на ковпачках деяких розморожувачі можна знайти спеціальний своєрідний скребок для видалення дуже сильних обледіненій як правило такі ковпачки зустрічаються на аерозольних розморожувачах, але в продажу так само можна знайти розморожувачі з розпилювачем у вигляді тригера, як правило такі розморожувачі мають більший обсяг, але розпорошуються менш економно , з іншого боку размораживатель з розпилювачем тригер буде більш ефективний у вітряну погоду, так як аерозольний розморожувач буде здуватися вітром. Окремо кілька слів можна сказати про автоматичні тригери як наприклад у розморожувача Sinoptik, в корпус такого тригера вбудована міні помпа яка живиться від елементів живлення АА, таким чином один раз натиснувши на курок тригера ми отримуємо рівномірний розподіл розморожувача по склу.

  Звичайно ж у кого-то з приводу вище написаного будуть свої думки пов'язані з невдалим досвідом використання подібний хімії або з відсутністю такого досвіду. Тому “База Автозвука” хоче подарувати всім бажаючим можливість ще раз або вперше скористатися зимової хімією для чого на нашому YouTube каналі зараз проходить акція.

  Завершена