0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Вибираємо відеореєстратор

  02.02.2018

  У даній статті ми акцентуємо вашу увагу на основні критерії вибору відеореєстратора. Сьогодні на ринку можна зустріти велику різноманітність фірм та моделей, а вивчення їх характеристик може зайняти не один день.

  Як же визначитися з вибором?

  Перше на що варто звернути увагу, це дозвіл зйомки. Від її безпосередньо залежатиме чіткість, якість та деталізація зображення знятого відеореєстратором.

  Відеореєстратори можуть записати відео з роздільною здатністю:

  • 640х480VGA;

  • 1280x720 HD;

  • 1920х1080 Full HD;

  • 2304х1296 SUPER HD.

  1-й формат 640х480VGA, останнім часом, практично не використовуються в сучасних відеореєстраторах, так як таке відео має дуже низьку деталізацією. Номерні знаки автомобілів на такого запису будуть невиразні, але в цілому, побачити дорожню ситуацію цілком можливо. Наприклад, хто кого обганяв, підрізав, не поступився дорогою, або проїжджав перехрестя на заборонний сигнал світлофора.

  Нічна зйомка у таких моделей має ще більш низькою якістю запису та найгіршою деталізацією. Зазвичай такий дозвіл властиво не дорогим моделям з пластиковими лінзами та низькою світлочутливістю.

  Розширення 1280х720 - це мінімальний дозвіл, при якому ви зможете розрізнити номерні знаки попереду автомобіля, що йде, правда на невеликій відстані. Різниця в зображенні між реєстраторами з роздільною здатністю 640х480 та 1280х720 буде видна неозброєним оком, межі об'єктів будуть чіткіше, картинка по краях не розмита, а дорожня розмітка та знаки добре помітні.

  Відеореєстратори з дозволом 1280x720 HD відноситься до середнього цінового діапазону.

  Моделі з роздільною здатністю 1920х1080 до недавнього часу забезпечували найвищу чіткість та якість запису. Такий дозвіл називається Full HD. Відеореєстратори, що записують відео з таким дозволом, дозволяють максимально чітко зафіксувати всі дорожні об'єкти номерні знаки та сигнали світлофора.

  Буквально кілька років тому, з'явилися відеореєстратори з роздільною здатністю 2 304х1296 SUPER HD, це нове слово в сфері відеореєстраторів. Такі моделі, на сьогоднішній день, забезпечує найкращу якість запису з максимальною деталізацією.

  Новою тенденцією для відеореєстраторів з максимальною роздільною здатністю стало застосування функції WDR та HD. Дані функції стабілізують яскравість в різних ділянках кадрів під час зйомки, що особливо важливо під час нічної зйомки, або при денній зйомці, коли автомобіль їде на зустріч сонцю або виїжджає з тунелю. Відеореєстратори з такими функціями, як правило, оснащуються якісними скляними лінзами або навіть системами з декількох лінз.

  Повертаючись до вирішення, варто відзначити, що останнім часом на ринку все частіше зустрічаються бюджетні моделі. В їх характеристиках зазначена можливість вибору максимального дозволу full hd. Потрібно розуміти, що це досягається шляхом інтерполяції. Це означає, що такі пристрої знімають з меншим дозволом і штучно розтягують його до більшого формату.

  Наприклад, FULL HD або SUPER HD.

  В такому випадку, фізичні розміри зображення будуть більше, але деталізація та якість зйомки залишається на низькому рівні і ніяк не дотягує до якості з чесним максимальною роздільною здатністю.

  Окремим важливим фактором при виборі відеореєстратора стане кут огляду лінзи, чим ширше кут огляду, тим більше дорожнього полотна потрапляє на запис.

  Стандартний кут огляду для сучасних відеореєстраторів - 120-140 градусів, але є моделі з більш широкими кутами, правда в такому випадку, картинка по краях буде спотворюватися. Але, і з кутом огляду багато виробників йдуть на різні хитрощі, наприклад, може бути вказаний кут огляду не по горизонталі, а по діагоналі, або ж часто в характеристиках вказується максимальний кут огляду, який також залежить від дозволу.

  Наприклад, 140 градусів буде при дозвіл 1280х720, а якщо вибрати більш високу роздільну здатність, то кут огляду може зменшитися до 900 або 120 градусів.

  Все відеореєстратори отримує живлення від бортової мережі автомобіля шляхом підключення до роз'єму прикурювача або, шляхом “врізки” в штатну проводку автомобіля, але якщо вам необхідно вести зйомку її тільки в салоні автомобіля і ви хочете мати універсальний пристрій, який можна буде взяти з собою, то краще вибирати з моделей з вбудованим акумулятором.

  Наступне на що варто звернути увагу при виборі відеореєстратора - кріплення. Найпоширеніші способи кріплення:

  • вакуумна присоска на скло;

  • двосторонній скотч.

  Кріплення з присоскою, як правило, більш громіздкі по відношенню до кріпленням на двосторонньому скотчі, але з іншого боку, вони більш універсальні.

  Наприклад, вакуумне кріплення дозволяє в будь-який момент зняти відеореєстратор з скла та переставити його на інший автомобіль. У той час, як двосторонній скотч не може похвалитися подібним зручністю.

  Також деякі моделі кріплень дозволяє вирощувати відеореєстратор навколо своєї осі. Таким чином, при необхідності ви зможете знімати не тільки те, що знаходиться перед автомобілем, але і, наприклад, інспектора поліції, який підійшов до вас з боку водійського скла.

  Деякі кріплення можуть оснащатся роз'ємом для підключення кабелю живлення і, в такому випадку, кабель підключається не до самого реєстратору, а до кріплення, у якого є контактна група, що стикається з контактною групою відеореєстратора.

  Тому, знімаючи відеореєстратор та прибираючи його в бардачок або забираючи з собою, вам не доведеться кожного разу від'єднувати роз'єм живлення.

  Ну, а якщо ви належите до тих людей, які не бажають возитися з окремо вартим відеореєстратором, постійно його знімати та кудись прибирати, можна звернути увагу на дзеркало заднього виду з вбудованим відеореєстратором. Такі дзеркала встановлюється поверх або замість штатного заднього дзеркала. Дзеркало-реєстратор додатково оснащується дисплеєм і може мати можливість підключення камери заднього виду.

  Для тих, кому важливо відобразити не тільки те, що знаходиться перед автомобілем ну і що знаходиться позаду, по сторонам або в салоні, варто звернути увагу на моделі з декількох камер.

  Сьогодні у продажу можна знайти моделі на 2,3 та 4 камери, як правило, фронтальна камера (основна) буде володіти найвищим дозволом інші камери будуть допоміжними і їх дозвіл трохи нижче, але в рідкісних випадках зустрічаються моделі з рівнозначними за якістю запису камери, правда , в такому випадку, потрібно бути готовим до того, що відео з роздільною здатністю 1920х1080 з чотирьох камер буде займати багато місця на карті пам'яті.

  Заключним етапом по вибору відеореєстратора буде підбір по додатковому функціоналу.

  Чим же ще нас можуть здивувати відеореєстратори?

  Якщо для вас буде важливо фіксувати не тільки відео, але і координати та швидкість, з якою переміщувався ваш автомобіль, тоді вибирайте пристрій з вбудованим модулем GPS.

  У деяких моделях з GPS модулем вам буде доступна функція попередження про перевищення швидкості, а також попередженні про наближення до камер фіксує порушення правил дорожнього руху. Ще однією фішкою відеореєстратора може стати датчик удару він же G-сенсор. G-сенсор захистить файл від циклової перезапису, в разі, якщо цей файл був записаний під час екстреного гальмування, удару або перевороту автомобіля.

  Для більш комфортного використання чутливість датчика удару може налаштовуватися по потребам автовласника.

  Також самі топові моделі відеореєстраторів можуть бути обладнані системами стеження за дорожньою ситуацією та розміткою. Наприклад, за допомогою звукового сигналу, відеореєстратор попередить автовласника про наближення до перешкоди на дорозі або попереду йде автомобілю, а також перетин розмітки в разі, якщо водій заснув за кермом.

  Якщо і цього вам здасться мало, тоді можна звернути увагу на пристрої 2 в 1, наприклад, відеореєстратор та радар-детектор, такий девайс допоможе попередити вас ще про постах поліції, на яких ведеться завмер швидкості автотранспорту.

  Згадані вище поради, щодо вибору відеореєстратора, є основними, але не виключено, що у кожного виробника і кожної моделі будуть ще свої додаткові плюси та мінуси, з якими вам вже доведеться ознайомитися самостійно.

  Завершена