0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Зимові омивачі з АЗС. Перевірка на замерзання та запах. Які краще?

  06.02.2018

  Днями наша команда займалася соціально корисною працею, результатами якої ми хотіли б поділитися з вами, а якщо конкретніше, то ми проводили контрольну закупівлю зимових рідин склоомивача на столичних АЗС.

  Під наш приціл потрапили шість столичних АЗС, на яких продається “незамерзайка” під власним брендом, і варто зазначити, що продається вона там, як і багато інших товарів на АЗС, по сильно завищеною ціною. В середньому за літр готової рідини -20С - 25С на АЗС просять 50-55 грн, а ми з вами по нашим минулим тестів знаємо, що в діапазоні від 27 до 30 гривень можна купити відмінну зимову рідину без запаху та незамерзаючу при -22С. Але не всі АЗС скупилися з цінами, наприклад:

  • 1 літр рідини -30С на БРСМ з вас попросять 35 грн;

  • на КЛО 1 літр -20С обійдеться в 40 грн;

  • на Glusco -21C коштує 51,50 грн;

  • WOG -22C - 55 грн; Socar - 27С - 57,50 грн;

  • на ОККО сама дорога “незамерзайка” -22С - 70 грн за той же літр.

  Якщо цінник 35-40 грн можна назвати цілком адекватним, то за 50-70 гривень хочеться отримати дійсно якісний продукт без запаху та відповідний заявленої температурі замерзання, і ми обов'язково перевіримо всі шість зразків за двома цими параметрами і для початку з'ясуємо, як йдуть справи з ароматикою.

  БРСМ -30С

  На БРСМ ми купили найдешевшу незамерзайку, до того ж, з найнижчою температурою замерзання -30С, зроблена вона на основі водно-спиртової суміші з додаванням ПАР та ароматизатора, і ароматизатора, напевно, потрібно було додати трохи більше, так як в ароматі цієї рідини відчувається неприємний спиртової запах, що нагадує запах самих бюджетних незамерзаек від Хімрезерв або Ledocool. Загалом сказати, що це якісний продукт ми не можемо.

  Рідина КЛО -20С

  Рідина КЛО-20С, в описі не має чітко зазначеного складу, замість цього на каністрі можна знайти напис, що склад відповідає регламенту Євросоюзу 248/2004, та засумнівається в цьому написі нам не довелося, тому що неприємний спиртової запах у даній “незамерзайки” практично відсутня, але якщо ви чутливе до спиртовим ароматів та володієте хорошим нюхом, то така незамерзайка може вам не сподобається.

  Рідина “Pilot”

  Рідина під назвою “Pilot”, яку ми купили на Glusco проводиться на основі етанолу, і володіє дуже приємним ароматом нагадує жувальну гумку зі смаком кавуна. При цьому варто відзначити, що в деяких “незамерзайки” додають ароматизатори подібні тим, що використовуються в побутовій хімії, а в даному випадку, ароматизатор більше схожий на харчової.

  Рідина WOG -22

  А ось про рідину WOG -22 такого вже не скажеш, в ароматикою цього омивача відчувається спирт. При цьому, в складі не вказано, який саме спирт використовується в даному випадку, виробник обмежився лише визначенням “Водно-спиртова суміш”. Якщо порівнювати рідина WOG -22 з іншими рідинами, то по запаху вона трохи краще, ніж БРСМ.

  Socar - 27С

  Socar - 27С виготовляється з етилового спирту та етиленгліколю, що приблизно одне і те ж саме, в ароматі відчуваються нотки “морського бризу” або “зимової свіжості”, а також трохи їдкий запах якоїсь хімії, але не спирту.

  ОККО -22С

  Найдорожчий омивач в нашому тесті - ОККО-22С, і проводиться він на основі дуже незвичайного речовини, а саме кубової рідини дезодораціонной колони, зрозуміти докінця, що це за диво рідина така і в чому її перевага ми не змогли. Але те, що “незамерзайка” ОККО має дуже приємний фруктовий аромат - факт.

  Якщо орієнтуватися виключно на аромат, то всі шість зразків можна розташувати в наступному порядку:

  • БРСМ однозначно на останньому місці;

  • КЛО та WOG відповідно п'яте та четверте;

  • Socar на третьому;

  • “Pilot” Glusco на другому;

  • ОККО з великим відривом однозначний лідер.

  Але “незамерзайками” такі рідини називають, перш за все, через стійкості до низьких температур, тому всі рідини потрібно перевірити і на цей параметр. Для такої перевірки всі шість зразків були відправлені в морозильну камеру з температурою -22С на 24 години, після закінчення контрольного часу, ми витягли рідини з морозилки та побачили, що всі вони пройшли цей тест на відмінно, що не дивно при їх вартості.

  Хоча питання захмарною вартості не стосується омивача з АЗС БРСМ та КЛО. У цих рідин є інші мінуси. За цим якщо ви раптом заїдете на БРСМ за незамерзайкой, то ні в якому разі, не беріть їх фірмову рідину, краще виберіть з їх асортимент “незамерзайки” від світових брендів. Але якщо раптом вибору не буде, тоді рідина -30С краще розбавляти з водою, в такому випадку, температура незамерзання зміниться, але і неприємний запах буде не так відчутний. Якщо вибирати найоптимальнішу рідина по параметрам ціна-якість, то тут варто віддати перевагу “Pilot” від Glusco, це не найдешевший засіб, але і не найдорожче. До того ж, у його дуже приємний аромат.

  Що стосується зимової рідини від ОККО, то по аромату її по праву можна назвати королем всіх “незамерзаек”, але ось висока ціна робить цю рідину недоступною для більшості водіїв. А ось WOG та Socar, на наш погляд не мають будь-яких переваг.

  Наш підсумок

  Впідсумку ми зробили висновок, що ситуація із зимовими рідинами для склоомивача на українських АЗС йде набагато краще, ніж ситуація з якістю палива, але єдине, що залишає неприємний осад, так це ціна на “незамерзайки” аналогічні товари можна придбати в магазині База Автозвука в два, а то і в три рази дешевше.

  Завершена