0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Лампи RS G8.3. Лампи мрії

  06.02.2018

  З початком 2018 року компанія запустила в продаж LED лампи нового покоління моделі RS G8.3, які є логічним продовженням модель RS G8. В першу чергу новинка має дуже компактний корпус в якому відсутній будь-які дроти та зовнішній драйвер, всі деталі лампи включаючи активну систему охолодження монтували в корпус вироби. Раніше в одному з наших оглядів вже були лампи подібної компоновки від виробника Aled але ті лампи мали пасивну систему охолодження та малопотужний діод COB d зв'язку з чим їх яскравість була нижче середнього рівня. У випадку з лампами RS G8.3 ми маємо топовий для LED ламп діод cree xhp 50 та кулерне охолодження. У всьому іншому новинка дуже схожа зі своїм попередником G8, а ми пам'ятаємо модель G8 Н4-х та Н11-х ламп займала лідируючі позиції, як при установці в рефлекторне оптику так і при установці в лінзу тому у G8.3 також є всі шанси на успіх.

  Приємно радує нова компоновка корпусу в якій відсутні будь-які дроти та зовнішні драйвера що значно спрощують установку і поставити такі світлодіодні лампи не важче ніж просто замінити штатні галогенки. Після установки ми були приємно здивовані світловим потоком та візуалізацією світла на дорозі, серед інших автомобілів преміум сегменту наш світ виглядав навіть більш виграшно та сконцентровано, даний факт ще сильніше грів душу так як ми розуміли що просто купивши нові лампи можна отримати дуже яскраве світло. Що стосується світлотіньової межі то її геометрія в допустимих межах, і треба зізнатися що такий геометрії ми зобов'язані саме линзованной оптиці. З'їхавши з лампами G8.3 на дорогу без штучного освітлення, ми відчували себе так же впевнено як і на дорогах загального користування світло був щільним та яскравим з хорошим кутом розсіювання.

  У порівнянні з іншими LED лампами и ксеноном які були в наших ранніх тестах модель G8.3 займає верхню частину рейтингової таблиці. Але все це наші особисті враження і їх бажано підкріпити показаннями приладу. Тест проводився при напрузі 13,49 вольта при такому напруга лампи споживають 1,65 ампера, а їх потужність становить 22,2 вата, світловий потік тисяча сімсот тридцять шість люмен, ефективність 78 люменів з кожного вата потужності, колірна температура 5818 кельвінів. Пропрацювавши 5 хвилин при тій же напрузі 13,5 вольта ток впав до 1,46 ампера, так само впала потужність до 20,8 вата, світловий потік знизився трохи більше ніж на 100 одиниць та склав 1614 люмен, При цьому ефективність була практично незмінна вона залишилася на позначці 77,3 люмена з кожного вата споживаної потужності і трохи зросла колірна температура до 5913 кельвінів.

  Таким чином виходячи з отриманих цифр та особистих враженнях можна сміливо зробити висновок у RS в вийшли дуже прості і в той же час дуже ефективне яскраві лампи для головного світла які можна сміливо рекомендувати як заміну штатному світла так і як заміну набриднути ксенону.

  Завершена