0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  ТОП 10 автосигналізацій з автозапуском

  20.02.2018

  У зв'язку з не найкращою статистикою за кількістю викрадених і знайдених автомобілів, автомобільна сигналізація стала "must have" додатковим пристроєм практично для будь-якого водія.

  З моменту створення першої автомобільної сигналізації пройшло 98 років. За цей час звичайна протиугінна сирена еволюціонувала в цілі охоронні комплекси з незбагненно широким набором функцій.

  Однією з них став автоматичний або дистанційний запуск двигуна. Така функція дає можливість виробляти пуск двигуна для прогріву за таймером, температурі навколишнього середовища або дистанційно, простим натисканням кнопки на брелоку. З появою "автозапуску", на жаль, не всі автомайстри вміли правильно реалізовувати цю функцію на автомобілі.

  У зв'язку з цим виникла ціла низка міфів про таку функцію, наприклад, що автомобілі з механічною трансмісією не підходять для таких охоронних систем або, що викрасти машину з "автозапуском" набагато простіше. Але з часом, все налагодилося і тепер багато автомобілістів бажають відчути комфорт дистанційного запуску, в зв'язку з чим виріс попит на подібні вироби. Ми підготували ТОП 10 найпопулярніших охоронних систем з "автозапуском".

  Автосигналізація Magnum S20 CAN

  Відкривати хіт-парад буде новинка 2017 автосигналізація Magnum S20 CAN. Цей протиугінний комплекс, як і інші системи даного виробника, відноситься до сімейства GSM сигналізацій, що дозволяє стежити за автомобілем, а також керувати протиугінними і сервісними функціями за допомогою програми на смартфоні, а якщо телефону не опиниться під рукою отримати доступ до автомобіля можна за допомогою одного з двох комплектних брелоків, які, на жаль, не мають зворотного зв'язку.

  Magnum S20 CAN має сучасну компоновку, яка передбачає установку всіх модулів в один мініатюрний корпус. Із зовнішніх пристроїв, що підключаються до блоку, можна відзначити тільки сирену, антену і кнопку VALET. Все інше, включаючи датчик нахилу і GSM модуль, об'єднано в одному корпусі.

  До нових функцій, якими наділена дана система можна віднести інтелектуальне блокування двигуна і можливість програмування з використанням технології bluetooth.

  Автосигналізація ALLIGATOR SP-75RS

  9-е місце займає автосигналізація ALLIGATOR SP-75RS - це звичайна двостороння сигналізація з діалоговою системою кодування сигналу. Шифрування сигналу, так само, забезпечує надійний захист від дистанційного злому системи. Завдяки чому підвищується надійність охоронних функцій.

  Для обміну даними між автомобілем і брелоком використовується 8192 радіоканали, настільки широкий діапазон потрібен для надійної передачі сигналу навіть в умовах сильних радіоперешкод.

  До мінусів ALLIGATOR SP-75RS можна віднести аналоговий спосіб підключення, але при бажанні, користувач може доукомплектувати систему CAN і GPS/GSM модулем.

  Pandora DXL-3910 PRO

  8-а в нашому топі Pandora DXL-3910 PRO, яка вже має вбудований GSM модуль, завдяки якому система визначає місце розташування автомобіля і може відправляти координати на мобільний телефон або інші пристрої підключені до інтернету. Але GSM модуль визначає координати по вишкам оператора мобільного зв'язку, тому місце розташування автомобіля буде з похибкою. Для більш точного позиціювання, Pandora 3910 PRO може бути доукомплектована GPS-приймачем Pandora NAV-035. Управління даною системою проводиться за допомогою смартфона і фірмового додатка, тому сигналізація не комплектується брелоками, а для більшої зручності можна реалізувати функцію SLAVE, яка дозволяє ставити і знімати автомобіль з охорони за допомогою кнопок на штатному ключі від машини.

  У плані безпеки Pandora 3910 PRO пропонує:

  • діалогову систему кодування з ключем шифрування AES 128;

  • дві мітки іммобілайзера працюють на частоті 2,4 GHz;

  • вбудований датчик удару, нахилу, переміщення;

  • мікрофон.

  А для підключення до автомобіля можна використовувати вбудовані CAN, LIN, K-line, K-Bus, P-Bus, W-Bus інтерфейси.

  Але не завжди і не кожному автовласнику може знадобиться преміальна охоронна система з безліччю додаткових функцій і можливістю апгрейда, як Pandora DXL-3910 PRO. Найчастіше недосвідченому користувачу досить зворотного зв'язку від автомобіля до брелока і того самого дистанційного запуску.

  Автосигналізація CYCLON X-340

  Представником систем такого класу і, за сумісництвом, володарем сьомого місця можна назвати автосигналізацію CYCLON X-340.

  CYCLON - проста система, в якій немає місця навіть діалоговому коду і захисту від радіоперешкод. Все, що ви отримаєте - це двостороння сигналізація з додатковим каналом для дистанційного відкриття багажника і ще ряд стандартних, для такого роду виробів, функцій як, наприклад, ANTI-HI-JACK і турботаймер.

  Зате така сигналізація буде по кишені абсолютно кожному і нехай вас не бентежить, що її брелок є точною копією брелока SHERIFF ZX-1090.

  Автосигналізація SHERIFF ZX-1095 PRO

  На шостому місці опинилася автосигналізація SHERIFF ZX-1095 PRO, позначка "ПРО" в охоронних системах SHERIFF з'явилася відносно недавно. В першу чергу, такий індекс одержують сигналізації зі стійким, до інтелектуального злому, діалоговим кодуванням сигналу.

  Важливою особливістю 1095 Pro можна назвати використання цифрових реле блокування, які володіють підвищеною надійністю, такі реле записуються в пам'ять блоку сигналізації і унеможливлюють підміну блоку для викрадення авто.

  Система має два вбудованих іммобілайзера. Активний іммобілайзер управляється за допомогою картки-транспондера (купується окремо), що забезпечує дистанційне керування режимами блокувань системи, такими як:

  • функції антипограбування (Anti-Hi-Jack, Anti-Car-Jack);

  • повернення автомобіля в різних неприємних випадках.

  Більш того, використання картки-транспондера, дозволяє додатково підсилити захист автомобіля за допомогою функції відкладеного зняття з охорони. Коли система очікує обміну з транспондером, навіть якщо господар уже дав команду ЗНЯТИ систему з охорони за допомогою брелока-передавача. Причому, не важливо, було це в режимі простого обміну або діалогового. Всі інші корисності у вигляді GPS/GSM модуля, іммобілайзера і CAN модуля можна придбати окремо.

  До речі, зовнішній CAN модуль для системи SHERIFF називається FLCAN, його головна особливість в тому, що він має вбудований інтелектуальний обхідник іммобілайзера. Правда, цей обхідник підходить не для всіх автомобілів, тому зважившись на покупку такої системи, обов'язково уточніть чи є ваша машина в списку підтримування.

  Автосигналізація DaVINCI PHI-1 370 RS

  На п'ятому місці розташувалася автосигналізація DaVINCI PHI-1370 RS. Охоронні системи DaVINCI і SHERIFF випускає одна і та ж корпорація під назвою PiT, і DaVINCI, в якійсь мірі можна назвати бюджетним SHERIFF. Можливо через це, автовласники довіряють бренду SHERIFF. Нерідко віддають перевагу більш дешевим аналогам з модельного ряду DaVINCI. Але, зі зниженням ціни, ми отримаємо і зменшенні функціоналу або зниження надійності.

  У разі DaVINCI PHI-1370 RS виробник відмовився від діалогового коду на користь менш захищеного 64 розрядного динамічного ключа. Але зате у DaVINCI з'явилася захист від радіоперешкод, яка покликана зробити передачу сигналу більш стабільною, такий захист актуальний, наприклад, на паркінгу де багато інших автомобілів, чиї охоронні системи створюють радіоперешкоди.

  Pandora DXL-0050L (SLAVE)

  Володарем четвертого місця стає по хорошому збалансована охоронна система Pandora DXL-0050L (SLAVE) , як і DaVINCI, Pandora має захист радіоканалу від сторонніх перешкод. В даному випадку, все реалізовано на більш високому і технологічному рівні. Обмін даними між автомобілем і брелоком проводиться на частоті 868 MHz, для чого застосовується 8 каналів, а ширина смуги кожного з них 20 KHz.

  Іншими словами, з передачею даних у Pandora все більш ніж круто, і природно, всі команди шифруються за допомогою персонального ключа і передаються із застосуванням діалогової системи.

  Не можна не відзначити мініатюрний корпус сигналізації, який можна заховати навіть в найнесподіваніших місцях, але мініатюрний не означає малофункціональний.

  Pandora DXL-0050L обладнана:

  • CAN/LIN інтерфейсом;

  • датчиком нахилу;

  • датчиком переміщення, який калібрується кожен раз при постановці під охорону;

  • має 10 охоронних зон;

  • захист від помилкових спрацьовувань;

  • функція SLAVE.

  Автосигналізація Segura ST-111RSD TFT

  Третє місце і бронзову медаль отримує автосигналізація Segura ST-111RSD TFT крім дистанційного запуску і діалогового коду, Segura може здивувати вас ТFT дисплеєм, що в своєму роді, є дивиною для автомобільних охоронних систем. Як і Pandora DXL-0050L, Segura працює на частоті 868 МГц, цей частотний діапазон вважається менш забрудненим, а відповідно стабільність радіоканалу і дальність передачі команд буде вище, ніж на частоті 434 МГц.

  Більшою мірою Segura, звичайно ж, підкуповує красивим брелоком, який на додачу до всього ще й сенсорний, тому користуватися ним подвійно зручно. Важливо й те, що в брелок вбудований акумулятор, а значить немає необхідності постійно купувати батарейки, так як акумулятор можна зарядити від прикурювача або звичайної розетки на 220 вольт, так само для підзарядки підійде звичайний USB порт.

  Pandora DX-90BT

  Срібло отримує Pandora DX-90BT, основна відмінність цієї сигналізації від багатьох інших це те, що в комплект входять мітки іммобілайзера, що працюють з використанням технології bluetooth 4.2, що забезпечує більш стабільний і захищений зв'язок, при цьому мітки можуть переходити в стан спокою, при якому вони відключаються. Це подовжує ресурс батареї і зменшує ймовірність викрадення авто.

  Застосування технології Bluetooth відкриває перед користувачем ще ряд додаткових можливостей, наприклад, тепер ви зможете використовувати смартфон в якості брелока сигналізації для відкриття/закриття автомобіля, настройки параметрів роботи систем сигналізації й оновлення прошивки.

  Напевно варто сказати, що Pandora DX-90BT перша в світі охоронна система з використанням даної технології.

  Також в комплект поставки Pandora DX-90 BT, крім міток іммобілайзера входить брелок з двостороннім зв'язком. Головною особливістю якого можна назвати контрастний OLED дисплей, і радіо реле для блокування електричних ланцюгів.

  В цілому функціонал даної системи по справжньому широкий. Тут є і безключовий обхід іммобілайзера, і підключення до цифрових шин обміну даними і багато іншого, трохи більш докладно про дану систему можна дізнатися з нашого відео за цим посиланням https://www.youtube.com/watch?v=UysaBd10zYY&t=83s.

  Автосигналізація Starline A93 2CAN + LIN

  Золота медаль - автосигналізація Starline A93 2CAN + LIN. Starline - головний конкурент Pandora. При цьому охоронні комплекси Starline відрізняються від Pandora нижчою ціною при однаковому наборі функцій, але справедливості заради треба відзначити, що Pandora використовує більш дорогі та якісні комплектуючі.

  Але за досить помірну вартість Starline A93 2CAN + LIN пропонує неслабкий набір функцій, тут є:

  • діалоговий код;

  • брелок зі зворотним зв'язком;

  • 2CAN + LIN модулі для установки систем на сучасні авто;

  • тривісний датчик переміщення;

  • функція SLAVE

  Чого тут немає, так це GSM модуля, але архітектура центрального блоку сигналізації дозволяє встановити такий модуль безпосередньо на системну плату. Тобто, модуль легко інтегрується в центральний блок сигналізації. Таким чином, Starline A93 2CAN + LIN надає покупцеві унікальну можливість придбати надійну охоронну систему і при необхідності модернізувати її в охоронний комплекс з функцією GSM/GPS.

  Звичайно ж, ми не виключаємо того, що у вас може бути свій погляд і своя думка щодо систем з автозапуском, а також щодо інших додаткових функцій. Але, тим не менш, прогрес не стоїть на місці і ринок автомобільної безпеки диктує свої тенденції і потреби, яким повністю відповідають всі вищезгадані охоронні системи.

  Завершена