0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Куди встановити світлодіодну фару

  21.02.2018

  Існує думка, що світлодіодні фари, вони ж “люстри”, не можна встановлювати на звичайні міські автомобілі. Насправді ж, встановлювати можна, а ось використовувати на дорогах загального користування звичайно ж не можна. Це, в принципі, стосується не тільки “цивільних” автомобілів, але і позашляховиків, які часто бувають на покатушки.

  Навіщо ж встановлювати подібну оптику на міський автомобіль, якщо використовувати її не можна?

  Для відповіді на це питання, ми візьмемо кілька різних автомобілів, на яких встановлені люстри різного типу, і на їх прикладі розповімо, навіщо потрібна така оптика.

  Toyota auris

  Як приклад міського автомобіля візьмемо toyota auris, уявити цю машину на покатушки по бездоріжжю дуже складно. Але тим не менш, в бампері за радіаторної гратами ми можемо спостерігати люстру на 12 світлодіодів з загальним світловим потоком 10800 люмен. І як не дивно, навіть на такій машині настільки потужною фарі є застосування, наприклад, вона допомагає при поїздках на риболовлю.

  Часто рибальські угіддя знаходиться в селах і їхати доводиться вночі або рано вранці. В цей час на такій місцевості повністю відсутнє освітлення і будь-які інші автомобілі, тому тут можна сміливо включати додаткову оптику і не переживати за те, що автомобіль в'їде в яму або що ви заподієте дискомфорт іншим учасникам дорожнього руху.

  Також можна відзначити, що світлодіодна оптика на звичайному міському автомобіля іноді дозволяє провчити якогось розумника з дальнім світлом або “криво” встановленим ксеноном. Звичайно ж, потрібно розуміти, що подібні навчання іноді можуть стати причиною серйозної дорожньо-транспортної пригоди.

  Таким чином, ми можемо сміливо стверджувати, що доданим “люстрам”є місце на міському автомобілі, при цьому можна добитися такої установки, яка не зіпсує екстер'єр машини і, до того ж, подібної оптиці буде практичне застосування.

  Ми не стверджуємо, що така оптика потрібно кожному водієві або кожному рибалці, але з іншого боку, з такою оптикою в певних ситуаціях можна відчувати себе набагато впевненіше.

  Купуючи світлодіодні фари для свого автомобіля, варто звернути увагу на конфігурацію світла, так як діоди бувають розсіяного типу і спрямовані, яке світить променем. Також зустрічаються комбіновані моделі, в яких частина світлодіодів (як правило, розташовані в центрі фари) мають направлене світло, а інша частина (як правило, розташовані з боків) розсіяний. Така фара буде оптимальним рішенням для будь-яких умов, і саме таку конфігурацію має модель RS lb4d 300 wc spot.

  До речі, з цієї фарою ми вже знайомилися в одному з наших оглядів https://www.youtube.com/watch?v=ADC-AIBG9zU&t=10s . Така фара в своєму розпорядженні 100 світлодіодами з загальному світловим потоком 30000 люмен. Звичайно ж, на міському автомобілі подібної оптиці вже наврятли знайдеться місце, так як красиво заховати її за гратами радіатора не вийде. Швидше за все, вона буде доречною на даху справжнього позашляховика, який часто бувати на покатушки, або ганяє зайця по полю.

  Але установка фари на дах має свої мінуси:

  • за рахунок більш високого розташування можна домогтися максимальної дальності;

  • але простір поблизу бампера залишається неосвітленим.

  Тому встановлюючи потужну оптику на дах, не зайвим буде доповнити її менш потужними фарами, які, як правило, встановлюються на бампер. Таку комбінацію ми застосували на нашому демо-каре Ford F650, на даху якого розташувалася вищезгадана RS lb4d 300 wc spot, а в бампері сховалися чотири 18 ватних світлодіодних фари несучих допоміжну функцію. Кожна з них має світловий потік 1320 люмен.

  Допоміжні фари встановлені з невеликим нахилом вниз та в бік, таким чином, з кожного боку ми маємо по два додаткових променя світла, які висвітлюють простір не тільки перед автомобілем, але і з боків.

  Все це стосується демо-кара і ні кожному автомобілю, і навіть не кожному позашляховику, який бере участь в змаганнях необхідний настільки потужне світло.

  Mitsubishi L 200

  На підтвердження цих слів, у нас є ще один автомобіль Mitsubishi L 200, який безпосередньо бере участь в різних змагання та покатушки.

  У цьому автомобілі фари встановлений виключно на бампер, основне ударну функції виконує світлодіодна люстра на 24 світлодіода повідомимо світловим потоком 19000 люмен, в якості допоміжного світла, з лівого та правого боку ми маємо по всіх світлодіодів зі спільним світловим потоком близько 5500 люмен. При цьому, всі три моделі належать до фарам з розсіяним світлом. Як доповнення, до основного світла, на задньому бампері встановлені ще 2 компактні фари по 18 ват та 1800 люмен світлового потоку.

  Загалом можна зробити висновок, що різноманітність моделей та конфігурацій дозволяє підібрати “люстру” абсолютно для будь-якого автомобіля і для різних завдань.

  Завершена