0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Кошик
Мої покупки

GSM-модуль StarLine, як встановити та навіщо він потрібен

21.02.2018

Один з лідерів ринку охоронних систем компанія StarLine, від недавнього часу, почала пропонувати своїм користувачам автомобільні сигналізації з гнучкою архітектурою центрального блоку. Така архітектура охоронної системи дозволяє встановлювати в системну плату додаткові модулі, розширюючи функції сигналізації.

Додаткові модулі підключаються до системної плати центрального блоку сигналізації роз'єм в роз'єм сигналізації, аналогічно оперативної пам'яті, яка встановлюється в материнську плату комп'ютера. Іншими словами, встановити модуль можна самостійно, не звертаючись до станції техобслуговування. Все що потрібно це встановити модуль і сім раз натиснути кнопку VALET.

Що потрібно знати про gsm модуль?

Одним з найбільш поширених модулів можна сміливо назвати gsm модуль, так як будь-який користувач може придбати спочатку звичайну двосторонню сигналізацію StarLine. Потім, при бажанні, буквально за кілька хвилин, просто докупивши gsm модуль, перетворити свою двосторонку в цілий телематичний комплекс з охорони автомобіля.

Gsm модулі призначені для установки в охоронні системи 4-го покоління і вище. Але нехай це не вводить вас в оману, так як в модельному ряду Старлайн є деяка непослідовність:

 • спочатку, після 2-го покоління вийшло відразу 4-е;

 • після 4-го вийшло - 3-е.

Тому моделі 3-го покоління, наприклад, А93, придатні для підключення аналогічних модулів, як і моделі 4-го покоління, наприклад, А94. Головне, щоб сигналізація мала позначку "Телематика".

Gsm модуль складається з декількох телематичних модулів за допомогою яких управління системою, може проводитися з будь-якої точки земної кулі. Для цього потрібно просто зайти в "онлайн особистий кабінет" або встановити безкоштовний додаток на свій смартфон.

Мобільний додаток підходить для смартфонів на базі IOS і Android.

Установка gsm модуля StarLine здатна не тільки неабияк ускладнити завдання для автовикрадачів, а й дарує автовласникові додатковий комфорт і зручність при використанні охоронної системи.

З основних функцій користувачеві будуть доступні:

 • визначення місцеположення автомобіля;

 • управління функціями системи;

 • настройка датчиків;

 • отримання повідомлення від сигналізації, незалежно від відстані між автомобілем та його власника.

Обмеження по дальності передачі даних можуть бути тільки в разі відсутності мережі, так як передача даних відбувається по каналу gsm. Інформація про стан автомобіля, спрацьовуванні датчиків приходить на мобільний телефон автовласника. Кожен gsm модуль, після установки в системну плату центрального блоку, автоматично прописується в його пам'ять і при спробі викрадення, і несанкціонованої заміни модуля, охоронна система "відкине" новий модуль і не зніметься з охорони. Дана особливість робить автомобіль ще більш захищеним.

Охоронні системи Старлайн і додаткові модулі до них, це відмінний вибір для автомобіліста, який відразу не має великої суми на покупку цілого охоронного комплексу з GSM/GPS позиціонуванням. Замість цього можна купити базову модель і поступово покращувати її, завдяки гнучкій архітектурі систем StarLine.

Завершена