0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Як запустити двигун в мороз

  23.02.2018

  У цій статті будуть представлені результати тесту трьох пускових бустерів. Ми тестували їх на можливість пуску дизельного двигун автомобіля Audi А6 з об'ємом 2,5 літра в помірний мороз.

  Цього разу тестуванню будуть підлягати пускові бустери таких виробників, як:

  • Smartbuster;

  • KIT.

  Всі моделі мають вбудований літій-полімерний акумулятор, але різної ємності. Для того, щоб повністю бути впевненими в ефективності і працездатності подібних девайсів, ми відключили акумуляторну батарею від стартера і виробляли пуск двигуна безпосередньо від самих бустерів.

  Таким чином, ми можемо бути впевнені, що бустер запустить двигун автомобіля, навіть при повністю відсутньому або сильно розрядженому акумуляторі.

  Jumpstarter Smartbuster T211

  Починати будемо з Jumpstarter Smartbuster T211(https://avtozvuk.ua/info/164029), у якого вбудований літій-полімерний акумулятор, ємність 10000 мАг і максимальний пусковий струм 600А. У минулому тесті найпотужнішим бустером був Promate Patrol 2 з пусковим струмом 450А.

  Promate Patrol 2 впорався з завданням пуску цього ж двигуна на відмінно, тому і Smartbuster, швидше за все, чекає успіх.

  Крім усього іншого, на корпусі пристрою розташовано:

  • світлодіодний ліхтарик;

  • 2 usb порту для підзарядки портативних пристроїв;

  • 2 порти для зарядки самого "бустера".

  Smartbuster Т211 передбачає два режими запуску двигуна:

  • перший, при зарядженому акумуляторі;

  • другий, при повній його відсутності.

  Але для пуску двигуна, при повністю відсутньому акумуляторі, пусковий пристрій потрібно переводити в ручний режим.

  Після виконання всіх необхідних підготовчих процедур, перша спроба запуску двигуна виявилася невдалою, але 2-а, 3-я і 4-я були досить помірними і легкими, а це означає, що Smartbuster Т211 повністю підходить для пуску автомобільного двигуна с розрядженим або відсутнім акумулятором в мороз -10 С.

  Пусковий пристрій KIT

  Пусковий пристрій від фірми KIT по ємності на 2000 мАг перевершує Smartbuster Т211, але пусковий струм для даного пристрою, на жаль, не вказано. Зазначено лише те, що його можна використовувати для пуску бензинових двигунів об'ємом до 3 літрів.

  За роз'ємами у бустера KIT також все худо-бідно, є всього один роз'єм для підзарядки пристрою і, на жаль, зарядний пристрій для підключення в мережу 220v або прикурювач не входить в комплект поставки.

  Бустер KIT заряджається за допомогою usb / micro usb кабелю від комп'ютера або будь-якої usb розетки, що в першу чергу впливає на час заряду. Також поруч з роз'ємом зарядки мікро usb є стандартний usb порт для підзарядки мобільного телефону або планшета. На одному з торців ми можемо бачити мініатюрний світлодіодний ліхтарик, а на протилежному - контактну групу для підключення пускових проводів. Не дивлячись на більш високу ємність, 2,5 літровий дизель виявився не по зубам пристрою KIT. Даний девайс взагалі не подавав ніяких ознак життя і тому при використанні пускового пристрою KIT, швидше за все, потрібно слідувати інструкції і використовувати його виключно для пуску бензинових автомобілів об'ємом до 3 літрів.

  Smartbuster Т 240

  Найпотужніший учасник тесту - Smartbuster Т 240 має літій-полімерним акумулятором ємністю 16800 мАг, а його пусковий струм досягає - 800А. У 240-го також є світлодіодні ліхтарик. Він з усіма іншими роз'ємами, крім роз'єму для підключення пускових дротів , винесений на один торець, де ми можемо бачити 2 USB порта для підзарядки портативних пристроїв, роз'єм для зарядки самого бустера і два додаткові роз'єми з напругою від 12 до 16 вольт, в які підключається перехідник-розетка для прикурювача, що входить в комплект поставки. Таким чином, з його допомогою можна живити будь-які електричні та електронні пристрої, які підключаються в прикурювач.

  Також як і 211-ій моделі, 240-а передбачає пуск двигуна з акумулятором що сів або з повною його відсутністю. У нашому випадку, ми тестуємо пускові пристрій при відключеному акумуляторі, а значить кожен раз для пуску двигуна Smartbuster Т 240 потрібно переводити в ручний режим, зате Т240 запустив двигун з 1-го разу і це єдиний бустер, який пустив двигун з 1-ї спроби . Після чого у нас було ще дві вдалих спроби.

  Smartbuster Т 240 можна назвати найкращим пусковим пристроєм за результатами наших тестів.

  Завершена