0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Найяскравіші LED лампи Aled XHP70. Вбивця ксенону? Тест на дорозі

  27.02.2018

  Сьогодні до нас на огляд потрапили дуже цікаві LED лампи в яких використовується найпотужніший світлодіод cree XHP 70. З цієї причини, багато хто встиг назвати дані лампи вбивцями ксенону.

  До цього моменту, пальма першості серед LED ламп належала різним моделям від різних виробників, у яких використовувався один і той же світлодіод - cree XHP 50. Але, технологічний прогрес не стоїть на місці, і тепер ми маємо більш яскравий та більш досконалий продукт.

  В першу чергу, світлодіод XHP 70, в порівнянні з XHP 50, помітно більше і, звичайно ж, він потужніший. Але не тільки в розмірах та потужності справа, так як буквально ще півроку тому нам в руки попадався тестовий зразок з 70-м діодом. Через неефективне охолодження і недосконалого драйвера, світили ті лампи навіть гірше, ніж допрацьовані моделі на 50-х діодах.

  Зараз же ми маємо абсолютно готовий та доточенний продукт з ефективним охолодженням та правильно працюющим драйвером.

  Лампи, про які йде мова, буквально через пару тижнів з'являться в продажу на нашому сайті avtozvuk.ua, тому якщо дана модель за результатами тесту вас зацікавить, слідкуйте за оновленнями на сайті та новинами на нашому YouTube каналі.

  LED лампи Aled cree XHP 70

  Повертаючись до наших лампам, потрібно сказати ще кілька слів про конструкції та компонуванні всіх елементів. В даному випадку немає нічого особливого. Це стандартна лампа з проводкою, на якому є драйвер і контактна група. Єдине, що заслуговує на окрему увагу, це електромагнітний кулер японського виробництва, який, у порівнянні зі стандартними кулерами, більш довговічний та надійний.

  LED лампи Aled cree XHP 70 має не тільки просту конструкцію, але і прості в установці. Хоча, в принципі, це стосується всіх LED ламп, за винятком RS G9.

  Установка проводиться в лінзованной оптику. Відповідно з цієї причини, ми маємо адекватну геометрію світлотіньової межі, яка дозволяє ефективного вісвітлюваті проїжджу часть и не сліпіті водіїв других автомобілів. На дорогах загально Користування дана модель поводиться дуже гідно і світло фар вігідно відрізняється від других автомобілів в потоці.

  У порівнянні з топовими LED лампами від інших фірм і топовим ксеноном, дана модель займають вищі позиції і, мабуть, дійсно їх можна було б назвати вбивцями ксенону.

  Чи заслуговує новинка настільки гучного звання, ми дізнаємося в наступній статті. В якій постараємося порівняти:

  • лампи Aled cree XHP 70 (з найпотужнішим ксеноном);

  • найпотужніші галогени.

  Перейдемо до вимірів та сухих цифр, які ми отримаємо на спеціальному приладі, завмер параметрів лампи проводився при напрузі 13,31 вольт. При такій напрузі лампи споживають:

  • 3,2 Ампера;

  • 43 Вт.

  А ось зі світловим потоком та ефективністю перших 3,5 хвилини відбувалося щось недобре. Прилад показав якісь, не мають загальної зв'язку з реальністю, цифри. Виявилося, що він просто не розрахований на завмер світлового потоку вище 3000 люмен. І тільки на 3-й хвилині 40 секунд світловий потік знизився до показань в 3000 люмен, ще через 1 хвилину 20 секунд (тобто, взагалі час роботи ламп склало 5 хвилин) показник світлового потоку зупинився на позначці 2970 люмен ..

  Ефективність досягала 69 люмен з кожного вата потужності. При цьому, на старті лампи показували:

  • світлову температуру - 6000 К;

  • ерез 5 хвилин, отримали - 6138 К.

  Споживаний стум та споживана потужність протягом усього тесту не змінювалися.

  Через 5 хвилин роботи, ми отримуємо впевнених 3000 люмен світлового потоку, що дуже і дуже добре не лише для діодних ламп, але і для ксенону, а тим більше, для галогенок. На нашій пам'яті, немає жодних ламп з таким світловим потоком.

  Для повноти картини, в наступній статті, ми обов'язково проведемо порівняння з іншими джерелами автомобільного світла.

  На закінчення можна сказати, що не дивлячись на те, що світлодіодні лампи прийшли в автомобілебудування відносно недавно, вони вже починають домінувати над усталеними лідерами цього сегменту автоаксесуарів.

  Завершена