0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Яку вагу витримає магніт? Магнітне кріплення для телефону

  19.03.2018

  Уявити сучасного водія без мобільного гаджета під рукою досить складно. Зараз мобільні телефони та планшети - незамінні помічники, що дозволяють використовувати всі можливі додаток, що допомагають в управлінні транспортним засобом.

  Звичайно ж, для зручного використання мобільного телефону за кермом, необхідно гарне надійне кріплення. На сьогоднішній день, існує безліч різних автомобільних власників. Але, новинкою в цій сфері можна назвати магнітні кріплення, які з'явилися відносно недавно і вже поступово почали завойовувати популярність.

  Такі кріплення:

  • виглядають максимальна естетично;

  • практично непомітні на центральній консолі автомобіля;

  • зручні у використанні.

  Проте, багато автомобілістів чомусь не довіряють новинці. Основним аргументом проти магнітних власників є те, що магніт з часом розмагнітиться та перестане утримувати телефон.

  Насправді ж практика показує, що при використанні в якості власника, магніт не втрачає своїх властивостей. Створити в побуті умови для розмагнічування постійного магніту просто неможливо, тому даний аргумент можна назвати міфом та вигадкою недалеких людей. Другий, не менш дурний аргумент, це те, що магніт якимось чином, може вплинути на працездатність мобільного пристрою і на модуль пам'яті.

  Якщо уявити пристрій будь-якого телефону, то в ньому і так встановлено, як мінімум два магніти:

  • один в динаміці;

  • інший в мікрофоні.

  І жоден з них не впливає на роботу гаджета.

  До речі, сучасні модулі пам'яті у вигляді Flash носіїв ніяк не береться під впливом магнітних полів і це ще раз доводить, що магнітне кріплення абсолютно безпечно для мобільних пристроїв. І, мабуть, найпоширеніший аргумент звучить так, що маленький магніт не зможе надійно утримувати девайс вагою 100 грам з урахуванням нерівностей дорожнього покриття і телефон рано чи пізно почне сповзати і впаде.

  Насправді ж, практика показує, що магнітне кріплення утримує мобільний телефон настільки ж надійно, як і інші автомобільні утримувачі, але для більшої переконливості ми вирішили провести простий експеримент з підвішуванням вантажів на магнітний тримач, щоб з'ясувати, який максимальний вага здатне утримувати таке кріплення .

  Магнітний тримач Promate MagMini

  Для експерименту ми вибрали магнітний тримач Promate MagMini, який клеїться до приладової панелі автомобіля за допомогою двостороннього скотча. Для фіксації мобільного телефону в комплект поставки входить металева пластина, яку можна приклеїти, як до задньої кришки телефону так і покласти під чохол.

  Ми використовували комплектну пластину не за призначенням, а саме просвердлили в ній отвір для того, щоб з'явилася можливість підвішувати вантажі різної ваги, а саме кріплення приклеїли до вертикальної поверхні.

  Для початку ми підвісили вантаж вагою 500 грам в статичному положення вантаж надійно утримувався і пластина не зміщувати. При розхитуванні вантажу пластина трохи похитнулося, але, тим не менш, продовжувала надійно утримувати вантаж вагою півкіло.

  Ми вирішили збільшити масу підвішується об'єкта до 750 грам, таку вагу в статичному стані теж надійно втримався на кріпленні, а при розхитуванні пластина трохи змістилася вниз, але, тим не менш, продовжувала утримуватися.

  Набравшись сміливості, ми припустили, що вага в 1 кг теж буде по зубах чудо-магніту Promate MagMini, але, на жаль, навіть в статичному положенні буквально за п'ять-шість секунд пластина сповзла і вантаж опинився на підлозі.

  Підсумок

  Таким чином, в ході простого експерименту ми змогли з'ясувати, що магнітне кріплення досить надійно може утримувати об'єкти вагою близько 750 грам, причому, не тільки в статичному стані, але і при русі автомобіля по нерівному дорожньому покриттю.

  Звичайно ж, уявити собі мобільний телефон вагою 750 грам дуже складно, так як сучасні гаджети важать в 5-6 разів менше, а це означає, що магнітний тримач має солідний запас по утримується вазі і може безперешкодно використовуватися навіть на наших дорогах.

  Завершена