0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  ТОП 10 наборів інструменту для ремонту авто

  26.03.2018

  Незважаючи на те, що мода на самостійний ремонт автомобіля поступово йде, як і відходять у минуле гаражні кооперативи. Багато автомобілістів вважають за краще мати в багажнику мінімальний набір інструменту, який може стати в нагоді для дрібного ремонту або просто для заспокоєння душі. Але, з іншого боку, ті охоронці традицій, які ніколи не довірять свою "ластівку" ніякому майстру поки ще теж не перевелися в нашій країні.

  У будь-якому випадку, люди, які потрапляють у цю категорію, мають потребу володіти якісним набором інструменту з оптимальним набором пристосувань і, звичайно ж, за помірну ціну. Про десять таких наборів ми якраз і розповімо в цій статті.

  10 місце - MasterTool 78-0315

  Молоток, рулетка, пасатижі, монтажний ніж і викрутка з комплектом біт - саме так виглядає стандартний набір інструменту, який стане в нагоді не тільки в автомобілі, але і в побуті і все це сказано про володаря десятого місця наборі MasterTool 78-0315.

  З його допомогою ви навряд чи зможете відремонтувати автомобіль або побудувати будинок, але через брак іншого інструменту і засобів на покупку більш "об'ємного" комплекту, цей дуже бюджетний набір стане першим екземпляром у вашій колекції і певною паличкою-виручалочкою.

  Наприклад, набір допоможе:

  • відкрутити гайку на клемах АКБ буде зручно пасатижами;

  • монтажним ножем можна відстебнути "пістони" або зачистити дроти;

  • викрутка також може стане в нагоді при заміні акумулятора і підтяжці хомутів на патрубках;

  • при демонтажі деяких елементів, як внутрішньої, так і зовнішньої обшивки автомобіля.

  Всі інструменти в наборі MasterTool 78-0315 складаються в спеціальний кейс із зручною ручкою для транспортування, так що в багажнику йому завжди знайдеться місце, а при домашньому ремонті набір завжди можна взяти з собою.

  MasterTool 78-0315 можна назвати набором спеціально для автомобіля, він, швидше за все, стане тимчасовим рішенням до того моменту, коли ви обзаведетеся чимось більш гідним, після чого цей комплект можна забрати додому, де йому й місце.

  9 місце - Intertool ET-6046

  Якщо ж такі стандартні речі, як пасатижі, бокорізи, викрутка та інше вже є у вашому арсеналі, тоді за вартість набору MasterTool 78-0315 можна придбати набір із біт, торцевих головок, воротка і тріскачки, які будуть більш застосовувані при ремонті автомобіля.

  На дев'ятому місці опинився Intertool ET-6046, що складається з 46-ти предметів. Звичайно, кількість насадок для воротка тут мінімальна і для повноцінного ремонту їх асортимент потрібно буде розширювати. Не зайвим буде докупити ще один вороток з храповим механізмом ( "тріскачку") середнього розміру на 3/8”, так як "тріскачкою" на 1/4", що входить в комплект, не завжди комфортно працювати. До мінусів Intertool ET-6046 можна віднести якість виконання. Даний набір не можна назвати професійним, але при використанні раз в місяць він виправдає свою ціну.

  8 місце - TOPEX 38D224

  Восьму сходинку займає симбіоз вищезазначених наборів TOPEX 38D224, в його наповненні ви знайдете як пасатижі і газовий ключ, так і "тріскачку" з ріжково-накидними ключами.

  Складається набір з 56 інструментів. Напевно, він допоможе вам вирішити більшість рядових завдань, пов'язаних з ремонтом машини. Для розширення спектру можливих робіт, набір доведеться доукомплектувати головками "TORX" і подовженими торцевими головками.

  До того ж, знадобиться "тріскачка" на 1/4 дюйма, так як комплектна на " тріскачка" на 1/2 дюйма може ускладнити роботу з певними вузлами в сучасних авто, в яких механізми і деталі розташовуються близько один до одного і для їх монтажу необхідний компактний інструмент. Грубо кажучи, для того, щоб TOPEX 38D22 став повноцінним набором знадобиться докупити ще один набір інструменту.

  7 місце - JONNESWAY S04H524128S на 128 предметів

  Сьоме місце ми віддали набору JONNESWAY S04H524128S на 128 предметів. JONNESWAY відноситься до професійного інструменту, а це означає, що він здатний витримувати щоденні багатогодинні навантаження, тому такий інструмент підійде як для СТО, так і для недосвідченого користувача, який поки ще не вміє правильно і акуратно користуватися ручним інструментом.

  У наборі JONNESWAY S04H524128S ви знайдете практично все, що вам може знадобиться:

  • від різних воротків і торцевих головок різної довжини і розміру до молотка і газового ключа;

  • від комбінованих ключів і бокорізів до шестигранників і телескопічного магнітного утримувача.

  Єдине, що може зупинити вас від покупки даного комплекту - вартість і все ж не повний набір головок і "торксов".

  6 місце - STANLEY 1-94-668

  Хорошою альтернативою набору JONNESWAY, стане ще один професійний набір і володар шостого місця STANLEY 1-94-668. На відміну від JONNESWAY, STANLEY не комплектується пасатижами, молотком і іншим ручним інструментом. Але, і вартує STANLEY майже в два рази дешевше, а тому цей набір з одного боку може стати цілком розумним рішенням, так як пожертвувавши пасатижами і газовим ключем (які потрібні при ремонті машин в другу чергу) ви отримуєте професійний інструментів за "півціни".

  Наповнення набору STANLEY 1-94-668 базується виключно:

  • на воротах: від храповикових до ковзаючих Т-подібних;

  • на торцевих голівках: від стандартних і подовжених до "TORX" і біт.

  Звичайно ж, на користь набору стенлі говорить вікова історія бренду і наявність багатьох патентів в сфері ручного інструменту. Також слюсарного і будівельного інвентарю, але все ж, незважаючи на те, що STANLEY 1-94-668 дешевше, ніж JONNESWAY S04H524128S. Його ціна, все одно, може здатися вам не найбільш доступною, і цілком можливо, що вам захочеться знайти такий же набір дешевше, хоч і не від такого іменитого виробника.

  5 місце - Hyundai K 108

  І якраз таким набором є володар п'ятого щабля набір на 108 одиниць Hyundai K 108, на відміну від STANLEY, крім більш доступної ціни у Hyundai кількість інструментів більше на 14 одиниць. Сам набір укомплектований з тим же ухилом - ніяких молотків, бокорізів і викруток. Тільки воротки, біти головки, ще раз головки, ще раз біти і знову воротки, іншими словами тільки те, що необхідно як повітря при розбиранні або у збиранні машини.

  Hyundai, швидше за все, відноситься хоч і до якісного, але все ж напівпрофесійного інструменту, а отже його ресурс менше ніж у JONNESWAY і STANLEY, тому для СТО він не підійде, зате для особистого користування його можна експлуатувати хоч кожен день.

  4 місце - Toptul GCAI8201

  Четверте місце займає Toptul GCAI8201, багато автомобілістів і майстрів автомобільного ремонту полюбили інструмент Toptul через хорошу якість і доступну ціну. Набір GCAI8201 укомплектований 82-ма предметами, серед яких ви знайдете:

  • воротки маленького і великого розміру;

  • подовжувачі;

  • біти;

  • головки "TORX" торцеві головки;

  • гайкові ключі.

  Мабуть єдине чого не вистачає цьому набору, так це подовжених торцевих головок, але такі головки стануть в нагоді не для всіх автомобілів, і з цієї причини у Toptul GCAI8201 є всі шанси стати вашим надійним і незамінним помічником на довгі роки.

  3 місце - Ombra OMT82S

  Повним аналогом Toptul GCAI8201 можна назвати Ombra OMT82S, але набір на 82 предмета від Ombra, володіючи тією ж якістю, трохи дешевший, ніж Toptul, і з цієї причини Ombra OMT82S посідає третє місце. Також варто відзначити, що у Toptul засувки на кейсі пластикові, а у Ombra більш довговічні - металеві. Комусь може здатися, що це дрібниця, але часто саме через зламані замки вміст кейса починає втрачатися і набір позбавляється необхідних інструментів.

  Всі вищезгадані набори мають свої недоліки:

  • у якихось наборах хороше наповнення, але висока ціна;

  • в якихось, навпаки, при низькій ціні ми маємо не повний або не зовсім пыдходящий спектр інструменту.

  2 місце - INTERTOOL ET-7176

  Є набір, який поєднує в собі велику кількість інструменту, вигідну ціну і пристойну якість. Все це про набір інструменту, що займає друге місце INTERTOOL ET-7176, з назви моделі стає зрозуміло, що комплект складається з 176 одиниць, і включає в себе:

  • головки;

  • воротки;

  • насадки будь-яких модифікацій і розмірів.

  • кейс для зберігання, оснащений надійними металевими замками, а його кути посилені металевими накладками.

  INTERTOOL ET-7176 не залишить байдужим як професіонала, так і любителя.

  1 місце - ET-6108 від компанії INTERTOOL

  І лідером цього ТОПу стає ще один набір від компанії NTERTOOL модель ET-6108, за кількістю інструменту він поступається INTERTOOL ET-7176 на 68 одиниць, але пожертвувати доведеться не самим необхідним інструментом, наприклад, набором комбінованих ключів, які рідко застосовуються в авто-ремонті , середньою "тріскачкою" і набором шестигранників. Зате вартує ET-6108 практично в два рази дешевше, а якщо ви розглядаєте набір інструменту для нечастого побутового використання, то у INTERTOOL, є такий самий набір під назвою ET-6108SP він коштує ще дешевше, ніж INTERTOOL модель ET-6108, і має таке ж наповнення, але виготовлений з менш міцних матеріалів.

  Підсумок

  У цій статті ми оперували загальними поняттями, не заглиблюючись в технічні особливості і розглядали компромісні і універсальні рішення, які до того ж користуються найбільшою популярністю серед покупців.

  Якщо ж говорити про ручний інструменті в цілому, то на сьогоднішній день існує безліч виробників, які випускають ідентичні, по наповненню, набори просто в різної цінової категорії і, як не дивно, в кейсах різного кольору, тому цілком можливо, що прочитавши нашу статтю ви виберіть набір ідентичний тому ж JONNESWAY S04H524128S або INTERTOOL модель ET-6108, але від іншого бренду.

  Завершена