0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  FM-трансмітери. Особливості вибору

  26.03.2018

  Часто трапляються ситуації, коли немає можливостей для придбання нової магнітоли, яка зчитує диски або флеш накопичувачі. У такій ситуації доцільною буде покупка трансмітера. Він дає можливість слухати улюблену музику на радіоприймачі за допомогою розповсюдження сигналу на незначні дистанції, іншими словами перетворює музичні файли на «флешці» в радіохвилю, на яку необхідно налаштує власний приймач.

  FM-трансмітери функціонують з двома джерелами звуку: USB-накопичувачі, SD і MMC карти пам'яті. Варто пам'ятати, що існують проблеми сумісності, коли накопичувач великого обсягу. Також FM-трансмітер може працювати з iPod/iPhone. Для пристроїв, в яких є роз'єм AUX, є можливість підключення зовнішнього джерела.

  Для деяких моделей FM-модулятор може бути використаний для зарядки гаджетів, використовуючи USB-порт. У комплектації FM-трансмітера може бути пульт дистанційного керування. Його наявність дозволяє просто управляти пристроєм.

  Головна перевага FM-трансмітера:

  Безсумнівно, найбільш великою перевагою пристрою є те, що можливо в кінцевому підсумку прослуховувати музику за допомогою існуючого стереофонічного МР3-спікера і вам не буде потрібно нести з собою всю свою аудіо-бібліотеку компакт-дисків. Вам ще не буде потрібно хвилюватися про зміну існуючої системи, внаслідок того, що всі без винятку музичні центри мають FM-радіо. Ще однією перевагою є те, що деякі моделі є бездротовими.

  Наявність вбудованої пам'яті при виборі FM-трансмітера, які тут бонуси

  Для деяких моделей модулятора є можливість підключення тільки USB, SD карт. Вартість таких пристроїв набагато дешевше ніж FM-трансмітера з вбудованою пам'яттю. Головний бонус, який отримує користувач - це зручність і комфорт використання і невеликі розміри пристрою.

  Блок управління для трансмітера

  Найбільш часто зустрічаються трансмітери, які обладнані 3-5 кнопками управління. Додатковою можливістю є управління за допомогою пульта, який дозволяє управляти пристроєм сидячи на задньому сидінні автомобіля.

  Інформативність екрану FM-модулятора

  Кожен трансмітер обладнаний екраном, завдання якого інформувати користувача про поточну хвилі на якій йде передача сигналу і номер поточного треку. У більш дорогих пристроях є можливість, з використанням технології Bluetooth, переглядати час звучання треку, використовую смартфон або інший гаджет.

  Додаткові зручності при виборі трансмітера

  Пристрої, які використовують технологію Bluetooth назвати просто програвачем музики не можна, адже для них є можливість підключення мобільного телефону або кишенькового персонального комп'ютера. Такий функціонал дає можливість передачі вхідного дзвінка на радіо. Однак в цьому випадку Вам необхідно не забувати, що інші водії при зближенні можуть виявитися на Вашій хвилі і почути голос Вашого опонента в своєму радіоприймачі.

  Якщо FM-трансмітер обладнаний аудіо входом AUX - це дозволить до трансмітеру підключати відео-систему без додаткових проводів.

  Завершена